Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ahhoz hogy támogassanak engem...

Ahhoz hogy támogassanak engem hogy vállalkozó legyek ahhoz regisztrált munkanélkülinek kell lenni?

Figyelt kérdés
Mert találtam ilyet a neten hogy pályázni kell és lehet hogy támogatnak. Olyan embert csak akinek nincs munkaviszonya, se semmi. De vajon ehhez regisztrálni kell a munkaügyi központba? Mert régen is láttam ilyet akkor ez feltétel volt de most nem írja. Mert ha nem muszáj én nem mennék a munkaügyibe.

2020. okt. 7. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, regisztrált munkanélkülinek kell lenni. De ez nem csak úgy megy, hogy kérek pénzt, azt adnak egy vékával: pályázni kell, üzleti tervet készíteni, milyen vállalkozást szeretnél indítani, hogyan kívánod megvalósítani, bizonyos feltételeknek kell még utána is megfelelni, pl. vállalkozói számlát nyitni, stb.
2020. okt. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze egyértelmű.
2020. okt. 7. 11:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első nagyon jókat írt. Majd azt elmondják úgyis, de arra készülj, hogy utána legalább 3 évig működtetned kell a vállalkozást.
2020. okt. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bak Norbert ***** válasza:
6 havi bèrtamogatas eseten nincs 3 èves fenntartasi kotelezettsèg. 2-3 vagy 4.5 millios tőke tamogatàsnàl van ez, amit csak esszeru vallalkozassal tudsz fenntartani, mivel az is meghatàrotott, hogy mi az elszamolhato koltsegek kore es mire mennyi koltheto.
2020. okt. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!