Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Most hogy egyéni vállalkozó...

Most hogy egyéni vállalkozó lettem (kényszervállalkozó ráadásul :), folyton ilyen szarokat fognak küldeni?

Figyelt kérdés

Ajánlat levélben: Magyar cégregiszterben való megjelenés 12500 Ft-ért. Egy szlovákiában bejegyzett cég nyomatja.


De tegnap állásajánlattal is megtalált valaki. Építőipari céghez keres vezetői asszisztenst az ügyvezető igazgató és pont rám gondolt. Kezdő fizetés 450, próbaidő után 550 + 50 juttatás.


Mellékelve Munkaszerződés tervezet. Annyi, hogy a fazon épp külföldön van, így csak valami noname (gondolom fizetős) appon keresztül tudunk kommunikálni.


A cégegyébként építőiparban utazik 1999 óta, és 20 milliós árbevétele van. Aminek ráadásul a 25%-át az én fizetésem vinné el ugye. Tök hihető. :)


Na a kérdésem konkrétan. Én már elég idős vagyok hogy azt gondoljam magamról, már láttam mindent, de most úgy tűnik, eddig csak a felszínt kapargattam, mert emberilyen szintű hülyének nézésével még nem találkoztam.


Nektek is van még hasonló eseteitek?



2020. okt. 10. 08:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hat, ehhez hozza kell szokni. Igen, ennnyire hulyenek neznek, es amugy nem csinalnak ha nem lenne belole beveteluk, tehat siman van aki be is dol.
2020. okt. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!