Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan lehetnék számlaképes...

Noro2 kérdése:

Hogyan lehetnék számlaképes telefon/tv szerelő?

Figyelt kérdés
Tudok javitani kisebb elektronikai eszkozoket es erdekelne hogy hogyan tudnek szamlakepes lenni? Kell hozza szakiranyu vegzettseg?Nagyon laikus vagyok szoval tenyleg csak igy kivancsisagbol kerdezem

2020. okt. 23. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, kell hozzá végzettség ha egyéni vállalkozóként akarod csinálni. Vagy az is jó, ha van egy állandó alkalmazottad, akinek van papírja. Ha társas vállalkozást csinálsz, akkor a kutya sem ellenőriz viszont.
2020. okt. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. És mondjuk Kata formában ez kivitelezhető? Vagy mibenkéne ezt? Ugy hallottam mikro vallalkozoknak az a legelonyosebb meg max 12 millat kereshetek vele evente de ennel tobbet nem tudom rola
2020. okt. 23. 23:26
 3/3 anonim ***** válasza:
A kata az egy adózási forma, nem vállalkozási forma. És igen, kivitelezhető kata alatt ez. Ezt így nem állítanám, hogy ez a legelőnyösebb mikrovállalkozóknak. Azt mondanám, hogy van olyan mikrovállalkozó, akinek ez a legelőnyösebb. És az sem igaz, hogy 12 milliót kereshet csak. Egészen nyugodtan lehet felette is keresni, semmi sem tiltja, keresnek is sokan felette.
2020. okt. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!