Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Saját személyautóval milyen...

Saját személyautóval milyen vállalkozást tudok csinálni?

Figyelt kérdés

2020. okt. 24. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz szabadúszó ételfutár.
2020. okt. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az mennyire éri meg? Belekalkulálva a saját autó kopását.. Illetve mennyit lehet azzal keresni?
2020. okt. 24. 14:06
 3/9 anonim ***** válasza:
4-5000Ft /nap plusz 2-300 ft címpénz.
2020. okt. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Durva.. Xd azért köszi a választ 😀
2020. okt. 24. 16:16
 5/9 anonim ***** válasza:

Wolt-nál dolgozóról egy videó.

600 ezer forintot is megkeres.


https://www.youtube.com/watch?v=NWjCBdQ9_Sw

2020. okt. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

5-ös, ahogy elmondja hogy bruttó, KATA lejön belőle, iparűzési adó, üzemanyag, meg szervízdíjak, autó ammortizáció, telefon-net számla,


Kb akkor ott van, hogy gar. bérminimum ki is jön. :-)

2020. okt. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bak Norbert:

Erősen kétlem, hogy havi 600 ezer forintos bevételből annyi maradna. Akkor a KATA adózás is felesleges ennyiből. Ha kimaxolod, akkor sem éri meg a te állításod szerint.


Plusz a futárkodást lehet motorral és biciklivel is csinálni. Ezekre kevesebb a kiadás, de a bevételed így is megvan. (Akinek a videóját linkeltem, ő konkrétan kerékpárral csinálja. A videóiból kiderül, hogy napi max 6 óra munkával 40km-t teker, ezzel keres 300 ezer forintot.)


Persze értem én, hogy egyszerűbb leszólni, csak azért ha valamivel nem vagy annyira képben, akkor szerintem felesleges hozzászólni. (Itt a napi 4-5000 forintra értem.)

2020. okt. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

4-5000 Ft/nap havi 15 napban. Nálunk annyit kapnak cím nélkül is fixen EFO-ba a futárok, plusz 300-at címenként meg nyilvánvalóan a jatt. Garantált bérminimum környékére jönnek ki 8 órában nettó 250.000 körül, ha jatt nélkül nézem.


"6 óra munkával 40km-t teker, ezzel keres 300 ezer forintot."


Abból akkor vedd le az 50.000-et, iparűzési adót, kb 230-240.000 bruttónál vagy és akkor se nem költöttél üzemanyagra a robogóra, sem a bringára, felújításra. Bár nem tudom hány címet tud teljesíteni 40 kmen belül, biciklivel 6 óra alatt?!


A másik embereke ugye elmondta, hogy bónusszal együtt van 600-a, napi 12 órában heti 7 nap autóval, ami elektromos, így pár cím "0Ft költségen megy neki".


Nincs olyan óriási különbség fizetések között, csak a katasok szeretik ezt felnagyítani kizárólag a bruttó bevétellel számolva.Attól mert nem tud elszámolni költséget a havi 50-ért, még attól létező kiadásai vannak, csak az a különbség, ő azt ezen felül még "zsebből fizeti".

2020. okt. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
fuvaros
2020. okt. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!