Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Domain nevek esetén ilyenkor...

Domain nevek esetén ilyenkor mivan?

Figyelt kérdés

van egy domain, most nem az igazi nevén nevezem, mondjuk legyen XXYY.com

én nekem lesz egy cégem amelynek szüksége lesz üzleti célokra egy hasonló nevű honlapra, mondjuk XXYY.hu, illetve XX-YY.com-ra. Ez jogilag hova sorolandó? Probléma e? Az emlitett domainen egyébként semmi nem fut, nincs rá cég. (Mármint amelyik levan foglalva már)


2020. okt. 25. 00:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem gond. Ami szabad, azt meg lehet venni, akkor is ha csak egy karakter eltérés van vagy csak a végződés más. Ezért érdemes átgondolni, hogy mely neveket foglalod le.
2020. okt. 25. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én jártam már úgy, hogy megvettem, kifizettem a domain-t aztán jött az email a domain regisztrátortól, hogy ez nem lehet az enyém, mert jogvédelem alatt áll. Az összeget visszakaptam.


Legrosszabb esetben neked is ennyi lesz.

2020. okt. 25. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!