Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen végzettség kell, ha...

Milyen végzettség kell, ha szeretnék a későbbiekben egy kisebb üzletet/vendéglátóhelyet nyitni?

Figyelt kérdés
Találtam pár képzést a neten, de sajnos nem volt egyértelmű, hogy pontosan melyikre van szükség.
2020. nov. 18. 08:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Üzletvezető, vendéglátós, eladó. Attól függ milyet. De neked nem is muszáj végzettség, elég ha az alkalmazottnak van. Ha meg nem egyénit csinálsz, akkor a kutyát sem érdekli a végzettség.
2020. nov. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, hogy például engedélykéréskor be kell mutatni, hogy megvan hozzá a végzettségem. Vagy ez nem így van. (Nem szeretnék az alkalmazottaktól függeni.)
2020. nov. 18. 09:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Cégnél nálunk még sosem kértek semmilyen végzettséget, amikor az engedélyeket intéztük. Egyéni vállalkozásnál igen. Ezért is írtam, hogy ha nincs végzettség és nem egyénit csinálsz, akkor nem fogják kérni.
2020. nov. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!