Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van olyan aki egy csomó pénzt...

Van olyan aki egy csomó pénzt fektetett bele egy vállalkozásba és semmi nem jött össze neki? Milyen vállalkozásba érdemes bele kezdeni?

Figyelt kérdés

Pár napja én is elkedtem gondolkodni h talán később egy vállalkozást kéne csináljak, abból jobban meglehet élni.


Nekem még van egy jópár évem, tanulni és ha jól mennek a dolgok egyszer bele kezdenék.


2020. dec. 9. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokan buknak
2020. dec. 10. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
olyanba, amihez értesz...
2020. dec. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pl: affiliate marketing, nemzetközileg (angolul), akár tőke nélkül is bele lehet kezdeni ingyenes forgalom generálási módokkal, csak ahhoz több idő kell, mintha mondjuk napi Facebook hirdetést fizetnél.
2020. dec. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!