Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Fizetési pont terminál visszam...

Fizetési pont terminál visszamondása de hogyan?

Figyelt kérdés
2018 elején felkeresett a fizetési pont hogy bankkártya terminált ajánlana nekem. Akkor meg is kötöttem 3 évre a szerződést. Most 2021 től szeretnék váltani. Mi ennek a menete, hogyan tehetem meg, a rajta lévő pénzt hogyan vehetem fel? Valaki tájékoztatna erről?

2020. dec. 14. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ott a szerződésed olvasd el, abban le van írva minden. Ha meg valami nem tiszta, van telefonszámuk, hívd fel őket. Annál pontosabb infót nem ad senki.
2020. dec. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem ismerem őket csak névről. A szerződésed főleg nem.


Viszont az egészen biztos, hogy a felmondás esetén a feleknek pénzügyi elszámolást kell végezniük egymással és ha még van náluk pénzed át kell, hogy utalják neked, ha pedig te tartozol nekik bármivel, akkor azt neked kell rendezned.



Egyébként kötegelve kaptad meg egy időszak összes vásárlásának az összegeit, ugye?


Hány napot utalt át egyben vagy hány vásárlás után küldte egyben a szolgáltató?

Nyilván most is átutalja amikor esedékes lesz.


A szerződés felmondásával pedig a felmondásai idő szerint válik esedékessé minden tartozás és követelés.


De újra mondom: nem ismerem a szerződésed és az ő gyakorlatukat, csak ahogy a törvény szerint ennek működnie kell, azt tudom.

2020. dec. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én is hasonló cipőben vagyok - fel akartam mondani a velük való szerződésem, ugyanis igencsak megdrágult a szolgáltatásuk az évek alatt. Mint kiderült, a szerződés lejártának időpontja előtt 6 hónappal kell benyújtani egy felmondó kérelmet, különben automatikusan meghosszabbítják a szerződést ÚJABB HÁROM ÉVRE. Kizárólagosságot is követelnek, nem használhatsz más terminált, és nem tarthatod kikapcsolva sem a terminálodat. Undorító cég, nagyon oda kell figyelni hogy mit írtok alá. Az apró betűs részben nyilván szerepel, de én ilyet máshol még nem hallottam. Kíváncsi vagyok, meddig marad életben így a cég.


Ps.

Több mint fél évvel ezelőtt hívtuk őket fel, hogy fel szeretnénk mondani a szerződésünket a lejárati idővel, mi ennek a menete... EGy szóval sem említették hogy 6 hónappal előre kell szólni, sunyik.

nov. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!