Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vannak itt olyan vállalkozók,...

Vannak itt olyan vállalkozók, akik sikereket értek el úgy, hogy az adott területhez nem volt végzettségük?

Figyelt kérdés

Én varrónő leszek, tanfolyamra szeretnék menni, de most sajnos hónapokig nem indítják el. Szerintetek lehet enélkül is beletanulni és eredményeket elérni? Internetről, könyvekből, videókból, esetleg online kurzusokból?

Nektek van hasonló tapasztalatotok bármilyen területen?


2020. dec. 18. 17:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Itt?

Csak azok vannak.

2020. dec. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Gyakorolni sosem árt!


Én teljesen autodidakta módon tanultam meg varrni - a burda-ból. De azt hozzáteszem, hogy csak hobbyból varrok, családi körben.

2020. dec. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Virágkötészetet tanultam autodidakta módon (amúgy pedagógus vagyok). Sikeres webáruházunk van. Tanult virágkötők is kérdeznek tőlünk, mivel mindig újat találunk ki, állandóan fejlesztünk valamit. Vevőink is elégedettek.
2020. dec. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Bár végzettséget nem igénylő területen tevékenykedem. De a többségnek pl mint az #1es válaszoló.. ez is lehetetlen.. pedig csak segg kell hozzá és sok tanulás.
2020. dec. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
igen
2020. dec. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, én szinte mindent autodidakta módon tanultam meg.
2020. dec. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#5 #6

Mesélnétek róla, hogy mivel foglalkoztok és honnan tanultatok? :)

2020. dec. 19. 00:11
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

Azt hogy mivel azt nem, mert több dologgal és úgyis lepontoznanak, meg a kérdés szempontjából lényegtelen, de tanulni úgy lehet valamit hogy akarom csinalni és foglalkozom vele. Ez a legfontosabb.


Pl ha te ruhát akarsz varrni akkor foglalkozol vele, és már legalább 500 ruhát megcsinaltal , sokat elrontottál de sok sikerült.


Ha tanfolyamra vársz mert lusta vagy ezzel foglalkozni hiszen nem érdekel akkor az egészet megette a fene.

2020. dec. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8 Megértem, ha nem szeretnéd leírni

Nem, pont ez az, hogy nem szeretnék a tanfolyamra várni, már magamtól elkezdtem tanulni, csak érdekel, hogy így is lehet-e belőle valami eredményes dolog :) Még nincs tapasztalatom vállalkozásban, most fejeztem csak be a sulit, ezért nem tudom mire számítsak.

2020. dec. 19. 15:47
 10/12 anonim ***** válasza:
63%

csak úgy lehet..

Ha lenne olyan tanfolyam aminek az elvégzése után hirtelen mindenki sikeres vállalkozó ??

Elon Musk elment elektromos autó fejlesztő cégvezető tanfolyamra,

az ikea vezetője lakberendezési bútorkereskedő tanfolyamra, hogy csak a híresebb emberekről beszéljünk.

Akinek jól megy a tőzsde az elment a jólmegyatőzsde tanfolyamra, akinek kevésbé az a kevésbémegyatőzsde tanfolyamot járta ki.

A híres énekes a híres énekes tanfolyamra iratkozott be, a rocksztár meg a rocksztár tanfolyamra..

A bukott vállalkozó meg olyan buta volt hogy a belebukottvállalkozó tanfolyamra tévedt be :)


Ha lennének ilyen tanfolyamok mindenki arra menne, de nincs, sőt, általános előképzettség nem árt, de a tanfolyam kb 2 százaléka a sikernek.. kettő. nem több.

2020. dec. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!