Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Cégalapításkor kik lehetnek a...

Cégalapításkor kik lehetnek a beszállítóim?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy a tevékenységem kézműves dolgokhoz köthető. Saját festményeimet, díszeim, képeimet stb árulnám. Ezeket én készíteném, tehát csak az alapanyagot kellene beszereznem.


Kik lehetnek a beszállítók?


Például a Művészellátóval (muveszellato.com) én köthetek szerződést, hogy tőlük vásároljam rendszeresen meg a termékeket, amik nekem szükségesek ahhoz, hogy elkészíthessem a dekorációkat?


Ha velük (feltételezzük, hogy igen) köthetek szerződést, akkor azon az áron, amin ők árulnak vagy van lehetőség kevesebbért is? Vagy nincs akadálya, de akkor az lesz az én beszerzési áram, mint amit ők tesznek közzé a honlapjukon?


Vagy feltétlen csak nagykereskedéssel működhet a dolog, ha olcsóbba szeretném beszerezni a kellékeket? Hiszen ők is már beszerzik valahonnan, tehát nekik is már rajta van a hasznuk.



2020. dec. 22. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Bárkitől vásárolhatsz, nincs megkötve a kezed. A vételár pedig az lesz, amit kialkudsz, amiben megegyeztek.
2020. dec. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kezdő katás egyéni vállalkozóval nem fog senki szerződést kötni.
2021. aug. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 Miért?
2021. aug. 6. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!