Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy városban mennyi fodrászüzl...

Egy városban mennyi fodrászüzlet nyílhat? Sorra nyílnak és tele van mindegyik, a fodrász ismerőseim meg úsznak a pénzben? Az utóbbi években a legjobban fizetett szakma lett a fodrász az országban?

Figyelt kérdés

2020. dec. 23. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Egy városban mennyi fodrászüzlet nyílhat? akármennyi

Sorra nyílnak és tele van mindegyik, a fodrász ismerőseim meg úsznak a pénzben? honnan tudjuk?

Az utóbbi években a legjobban fizetett szakma lett a fodrász az országban? nem

2020. dec. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Akármennyi nyílhat, de nincsenek teli és nem úsznak a pénzben a fodrászok. Ha legálisan csinálják és megfelelő alapanyagokkal dolgoznak, akkor nem olyan hú de nagy profitot generálnak.

Nekem a hajvágásom fél óra, 1500 ft.(férfi, gépi, falu) 3000 Ft-s órabér nem olyan sok, illetve mennyi eszköz és hely kell hozzá. Egy jó olló is akár 10 ezer ft lehet, minőségi hajnyíró gépek stb.

2020. dec. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Jaja, akármennyi.


Bár ahogy látom lenne igény rá, hogy ezt is jól államosítsák a haveroknak, mert egyeseket zavar (csak tudnám, hogy miért), ha nyit egy új fodrászat... a szomszéd néni nekem is azon sipákol, hogy minek ennyi, mintha az ő pénzéből nyitnák :D

2020. dec. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát az nagyon falu lehet, városban már 7-8 ezer Ft a hajvágás minimum
2020. dec. 24. 00:30
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

4: én bp-i vagyok, az azért mondhatni már nem falu.


[link]


Rövid haj vágása géppel, mosással sort keresd!

2020. dec. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
biohair az csöves hely, barbereknél milliós bevételek vannak
2020. dec. 24. 00:34
 7/8 anonim ***** válasza:
86%

ez volt az első árlista, amit kidobott a gép... bocs, hogy nem végeztem egy átfogó piackutatást, de igen, 2000 alatt egy férfi gépi hajvágás simán megvan Bp-en is


(és igen, van elit fodrászat, ahol 1500-ért egy kávét nem kapsz, amíg vársz, de a szalon-szalon hátán jellemzően nem ezekből tevődik össze)


Viszont, ha mindenkinél mindent jobban tudsz, akkor a francnak írsz ide?

2020. dec. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%

Három Barbert ismerek, mind veszteséges voltmár a korona előtt is, mostanra le is húzták a rolót bőven. Pedig Pest belváros meg Újbudán voltak, és még a bejelentéssel is össze vissza trükköztek.


A Barber nem fodrász,

A fodrászok nem keresnekmilliókat.


Btw a fodrászok nem a férfi hajvágásból élnek, inkább női festés/vágás/szárítás, annak jobb az órabére. Csak ugye az anyagárak is magasabbak.

2020. dec. 24. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!