Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Érdemes a SCIENNET rendszerét...

Érdemes a SCIENNET rendszerét használni?

Figyelt kérdés

Mennyire átverés/nem átverés a dolog? Megéri-e csak munka mellett foglalkozni vele? Mennyiben válik kényelmetlenné a napi rutin, ha használom a rendszert? Nem szeretném állandóan az ismerőseimet/barátaimat unszolni a rendszer használatára, esetleg néha egy-kettőt, így is érdemes foglalkozni vele?

Kifejtőbb válaszokat is várok, konkrét példákkal. Köszönöm


2008. dec. 2. 08:16
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
80%

Engem is behozott egy ismerősöm, még nem tudok sokat a rendszerről. Viszont én 70% hogy nem átverés. Több szól mellette mint ellene.

Aki engem behozott, az a nagyapjának vett egy elektromos kerékpárt egy olyan üzletben amelyik kedvezményt ad, ezután úgy össze tudta a rendszerrel szedni a pénzt hogy utána nem soká vett egy notebookot is...

Én reménykedek. Veszteni nincs nagyon mit, kivéve ha belefizet az ember és aztán ráhagyja.

Úgy viszont lehet keresni vele különösebb bukta-esély nélkül ha embereket hozunk be.

2009. ápr. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
42%
Én egy hete regisztráltam a rendszerben, azóta nagyon sok embernek feltűnt hogy ez egy lehetőség. Ugy gondolom két fajta ember létezik, az egyik lehetőséget keres a másik kifogásokat. Igen, ha keresni akarsz akkor azért meg kell dolgozni, de azt hiszem ez 2000 éve így van akár milyen rendszerről beszélünk MLM, piramis, állami szektor!!
2009. máj. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:

Csak hogy válaszoljak a coop-os hozzászólásra...

a 0,5% az 10%-os termékpartnernél érvényes.

Ha több/kevesebb a kedvezmény akkor ennek arányában változik az a 0.5% is. Coop esetében mivel 1% az tizede a 10%-nak így 0,5% helyett 0,05%-ot kapsz.

Am a COOP főfőnökével (aki az egészet irányítja)most a hetekben tárgyalnak. Én Jászberényi vagyok és a mi vonalunk akarta behozni az egyik itteni nagyobb COOP-ot értelmesebb kedvezménnyel mint az 1%. Le is lett beszélve a ennek a COOP-nak a főnokével a dolog de aztán kiderült hogy jön a főfőnök is :)

Mellesleg én egy hónapja regisztráltam. A saját csoportomban eddig összesen 28-an vannak és vásárlásokból meg jogelhelyezésekből eddig 2614 Ft-ot kerestem. Az eleje ilyen döcögős, de fog ez haladni :)

Aki környékbeli és érdekelné a dolog csak több infóra van szüksége esetleg beülne egy előadásra az keressen meg és segítek. sbsky33@gmail.com


bye

2009. okt. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
biztos vagyok benne h a sciennet piramisjáték....
2009. nov. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
A sok bika magyar meg jól bedőlt neki, pedig hogy anyaztak a sciennet ellenzőket, meg hogy ők milyen jól járnak! Meg is érdemlik! Gyokerek!
2009. nov. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Tudtam, hogy ez lesz! Első hallásra bonyolult volt, de ezután sokan bedőltek ennek a hülyeségnek. Lusták az emberek, MARHÁRA!!!
2010. ápr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

2009-10-06 08:03-as


Döcögős mi? Na most hol van a pénzed te nagyon okos!

2010. ápr. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!