Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Érdemes lenne fém forgácsoláss...

Érdemes lenne fém forgácsolással foglalkozó vállalkozásba kezdeni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

4 éve dolgozom esztergályosként, hagyományos gépen. Dolgoztam már maró gépen is.

Arra gondoltam, hogy első körben munka mellett, aztán ha lenne jól kereslet főállásban csinálnám.

Szerintetek érdemes ebbe fektetni? Lehet rá kereslet?



2021. jan. 28. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Erre nem ezen az oldalon, hanem a való életben fogsz választ kapni. Ha kapásból nem tudsz öt forrást, ahonnan a jövőben potenciálisan megrendeléseket fogsz tudni szerezni, akkor az azt jelenti, hogy még fejlesztened kell a kapcsolatrendszeredet (maguktól ritkán fognak megrendeléseket leadni az emberek).


Az egyedi darabgyártásban amúgy szerintem biztosan van piaci rés.

2021. jan. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt neked kellene tudnod, hogy a cég ahol dolgozol, honnan szerzi a megrendeléseket, mennyit kap egy elkészült munkadarabért. Talán jobban megérné cnc gépre vállalkozást alapítani is, de az meg elég nagy beruházást igényel, és persze meg is kell tanulni a cnc programozást is.
2021. jan. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!