Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi az a kannabisz-szektor?...C...

Mi az a kannabisz-szektor?...Cikk a leírásban.

Figyelt kérdés
[link]

#befektetés #kannabisz-szektor
2021. febr. 11. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az egyesült államokban, ahol a törvényi háttér lehetővé teszi, a marihunát-füvet árusító és termesztő vállalatok már a tőzsdére léptek, és úgy tűnik, elég népszerűek a kisbefektetők között.
2021. febr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, és miért cikkeznek erről nálunk? Mi is tudunk ebbe befektetni? Hogyan?
2021. febr. 12. 03:33
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért írnak róla szerintem, mivel érdekes, egzotikus új iparág, amiben benne van a hatalmas növekedés lehetősége.

Ugyan úgy tudsz ilyen papírokat vásárolni, mint más amerikai részvényeket, kisbefektetőként valamilyen online brókercégen keresztül, mint pl az Interactive Brokers vagy a Trading212.

Én személy szerint tartok tőle a nagy hype miatt, mivel mint ahogy azt a cikk is írja, hatalmasat tud változni a cégek árfolyama, ami számomra nem szimpatikus, de igazából simán pozitívan is kijöhetsz a kaszinóból.

2021. febr. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

"Ugyan úgy tudsz ilyen papírokat vásárolni, mint más amerikai részvényeket, kisbefektetőként valamilyen online brókercégen keresztül, mint pl az Interactive Brokers vagy a Trading212."


Köszönöm.

Tudnál erről többet írni? Mert nem tudom, hogy vehetek részvényeket.

Pl. ha tudom, konkrétan melyiket szeretném venni, legyen mondjuk Booking és McDonald's, és mondjuk zenei jogdíjak, és kannabisz-szektoros.

2021. febr. 21. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!