Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek mennyibe kerül ma...

Szerintetek mennyibe kerül ma Magyarországon egy fornetti üzlet nyitása? Gondolok itt: cég alapítás, berendezés költségek és más egyéb költségekre.

Figyelt kérdés

Van aki már nyitott? és mekkora sikere volt? érdemes egyátalán hozzá kezdeni? Elsősorban tapasztalatokat várok.

A válaszokat előre is köszönöm.


2010. aug. 17. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:

ha nincs nagy konkurencia akkor érdemes...

De pl.egy kis faluban nem biztos h.vevők rá..

Az idősebb korosztály főleg nem..

2010. aug. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2010. aug. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

2.vagyok

az előző linkből szedtem ezt is:

Mi szükséges egy látványpékség indításához?


•Üzlethelyiség (saját vagy bérelt).

•Minimum egy darab 400 liter kapacitású fagyasztóláda (80 000 Ft-tól).

•Az üzlet arculatába illő pult, amely alkalmas a termékek bemutatására (kb. 350.000- 400.000 Ft). Szükség esetén egyedi árajánlatot tudunk készíteni.

•Egyedi külső dekoráció (40 000 Ft-tól).

•Kiegészítő eszközök, pl. tartó regál, kosarak, stb. (kb. 50 000 Ft).

•Egyszeri franchise rendszerbelépési díj (150 000 Ft +ÁFA kemencénként)

2010. aug. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

inkább nyiss egy falusi kocsmát

az biztosabb

2010. aug. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,a fornetis linket már én is olvastam de az a 800000 forint ez mind csak a kezdés, de még nincs benne a cég alapítás stb...

A kocsma jó ötlet, mert sok az alkoholista a kis országunkban, de sajnos felénk rengeteg a kocsma...

A hely az forgalmas, a Tescoban lenne.

2010. aug. 18. 10:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Én személyszerint elég rossz ötletnek tartom, ebben az országban "fornetti" üzletet nyitni. Az első 1-2 évben valószínüleg nem lesz hasznod, és valószínüleg utána se valami sok. Persze te tudod.
2010. aug. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kifejtenéd részletesebben,hogy miért lenne rossz ötlet?

Köszönöm.

2010. aug. 18. 15:07
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudom már régen kérdezted de szerintem ez jó ötlet csak a megfelelő helyen,. Tescoban semmiképp. Nakik van saját pékségük mindenki bent fogja megvenni a péksütit hisz olcsóbb is és akkor nem kell 2 helyre menni mert a Tescoba azért mennek, hogy vásároljanak tehát úgyis bemennek élelmiszerért akkor miért ne vegye meg bent? Szóval érted... Én személy szerint így vagyok ezzel mit vevő. Inkább pl. buszmegállóban vagy vasúti váróban van értelme. Ilyesmit útközben vesz ember. :)

Azt megkérdezhetem, hogy megkérdezted mennyibe kerül a Tescoban egy üzlet bérlése? Engem érdekelne. Köszi!

2011. jan. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hali. Énis ezt tervezem, egy kórháznál. Büfé az nagyon bennt van, az én üzletem szem előtt, jól megközelíthető helyen lenne a területen. Szerintem te is ilyenbe gondolkodj, igaz, bérelni kell a helyet.
2011. márc. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
bocsi látom h már nem aktuális de hátha vki elolvasa.én egy fornettiben dolgoztam és a tesco mellett volt. télen alig jött be 20ezer naponta.de a legjobb hónapban majd nem 2millio jött össze-magam számoltam össze...szerintem megéri
2012. márc. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!