Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Lenne otthoni vállalkozás...

Lenne otthoni vállalkozás ötketetek grafikus diplomával rendelkező jó kézügyességű huszonéves lánynak?

Figyelt kérdés

A korona miatt nincs állásom, de kellene pénz.

Időm mint a tenger, tudok varrni (kézzel, de megtanulok géppel is ha kell), festeni, rajzolni, kreatív vagyok stb

Fonni is tudok.

Tetoválásba is belekezdtem, de most azt hanyagolom, mert korona alatt valami postán feladható üzletelős esetleg online dolog kellene, hogy ne érintkezzem másokkal.


Ha esetleg az ötlethez kellene vennem valamit, megveszem, amennyiben látok benne fantáziát, pl varrógépet, vagy bármit :D


Digitalizáló táblám (rajzpadom) van, többnyire azzal rajzolok.


Kutyákat szeretem, meg minden állatot, vannak kutyáim is.


Tulajdonképpen minden érdekel, amire lenne kereslet, a legfurcsább ötleteket is meghallgatom, mert talán az lesz a befutó :D


Előre is nagyon köszönöm a segítségeteket!!



2021. márc. 10. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
97%

Logótervezés

Pólótervezés (vicces pólók, bögrék, maszkok egyedi designnal) pl fotó alapján megrajzolod valakinek a saját száját arcát és rányomtatod maszkra)

2021. márc. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%
handmade cuccok egyedi grafikával :)
2021. márc. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most szívatsz, ugye?


[link]

2021. márc. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%
Ügyes a kis kezecskéd?
2021. ápr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!