Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Lehet így webshopot készíteni?

Lehet így webshopot készíteni?

Figyelt kérdés

Soha nem csináltam még webshopot viszont most szükségem lesz rá. Elkezdtem nézni videókat róla illetve olvasni, informálódni. Azt érzem hogy meg tudnám csinálni magam is.


Lehet úgy webshopot csinálni hogy mondjuk elkezdtem és mondjuk 2-3 hétig csinálom/fejlesztgetem ameddig el nem készül teljesen? Le lehet ilyenkor még "tiltatni" vagyis hogy más még ne lássa, ne kezdjen rajta rendelni stb.?


Szeretném végre elkezdeni hogy ne csak a videókat nézzem róla hanem élesben is lássam hogy mit hogyan kell, csak tudom hogy sok helyen el fogok akadni és ezért kellene 2-3 hét mire teljesen olyan lesz amilyet szeretnék. Vagy ha esetleg valahol annyira elcsúszom akkor időközben kérnék segítséget profitól.


2021. márc. 16. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miert ne lehetne? Elkezded csinalni és csak privat szerverre teszed ki, nem publikusra, vagy csak localhoston futtatod...
2021. márc. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt meg kell kérdezni lesznek problémák. Alap, hogy nem az éles szerveren fejlesztünk, hanem egy stagingen (vagy akár többen, local staging => staging => éles).
2021. márc. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ezt nem tudtam de így már tiszta!!:)
2021. márc. 16. 14:41
 4/5 anonim válasza:
hogy kezdted el csinalni?mi a sablonod?
2021. márc. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még nem kezdtem el, egyelőre a termékeken dolgozom, logo készítés, képek a termékekről, szövegek írása stb. A webshop nyitását májusra tervezem
2021. márc. 23. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!