Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vegánok számára húspótló...

Vegánok számára húspótló ételek készítése milyen formában lehetséges, mint vállalkozás? (Többi lent.)

Figyelt kérdés

Nagyon finom és különleges receptjeim vannak vegán sonkára, kolbászokra, még pulled pork is megoldható. Sokan mondták már, hogy nagy sikere lenne vegák és vegánok között, vagy aki csökkentené a hús evését. Van is már pár ilyen vállalkozás.


Az volna a kérdésem, hogy milyen formában csinálhatnám ezt mint vállalkozás? Melegkonyha minden engedéllyel adott, az étel alapanyagokat kereskedelmi forgalomból szerezném be, csak azt nem tudom, hogy én csinálhatom pl. egyéni vállalkozóként ezt? Illetve kell ehhez végzettség?



2021. márc. 24. 15:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
16%

#10

6-os vagyok, magam is vegán. Nem azért írtam, hogy szerintem nem lenne rá kereslet, mert én nem akarom. Attól még, hogy te és én vásárolnánk ilyet, az semmit nem jelent. Bár rendszeres vásárló én sem lennék, sok vegán van, aki nem keresi az ilyen húspótlókat, mert a legtöbb nem túl egészséges. Én olvastam az angliai vegán hentesboltról. Azért ez a veszély itt nem fenyegetné őket szerintem :D Nagyon messze van a nyugat ilyen tekintetben is.

2021. márc. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
33%
Tudod, abban igazad lehet, hogy ott jobban vennék, de ott megfizethetőek, itthon nagyon drága minden ilyen cucc. Azért vennék, hidd el, az ember szeret kényelmes lenni, és ezek a kaják nagyon gyorsan elkészülnek. Vidéken is egyre több vegán étterem nyílik, nem véletlenül. Kereslet van szerintem, ha nem is ilyen angol szintű.
2021. márc. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!