Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyi idő után léptetek ki...

Mennyi idő után léptetek ki alkalmazottként egy cégből és lettetek egyéni vállalkozók?

Figyelt kérdés
Azoknak szól, akik elkezdtek egy cégnél dolgozni néhány évig, majd annyira elsajátították a szakmát, hogy egyedül folytatták. Hány év tanulás kell, amíg eljutsz ide?

2021. márc. 25. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én 7 év után csináltam meg a vállalkozásomat és párhuzamosan ment a főállásommal. Igazából a tudás már megvolt 4-5 év alatt is, hogy önfenntartó tudjak lenni, csak akkor nem volt még motiváció a vállalkozósdira :)
2021. márc. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 2 év alatt jutottam el eddig. Bár hozzáteszem, hogy előtte is dolgoztam benne illetve nem csak munkahelyen tanultam.


Összességében kb 4-5 év alatt jutottam el addig, hogy vállalkozóként több jön be, mintha alkalmazott lennék. (IT, programozás, webfejlesztés)

2021. márc. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem egészen ugyanazt végeztem, amit a munkahelyemen tanultam, de sokat hasznosítottam belőle.


Nekem két évig tartott, amíg elértem nagyjából azt a bevételi szintet, mint amennyit alkalmazottként kerestem, és így el mertem engedni a mókuskereket.

2021. márc. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!