Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen kisvállalkozás tud...

Milyen kisvállalkozás tud behozni stabilan, nagy eséllyel havi 200 ezer ft nettót?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 4. 15:34
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
5-6 milliót rá tudok tenni ilyen projektre, ne aggódjatok
2021. ápr. 5. 09:54
 32/40 anonim ***** válasza:
én automatás cégnél dolgoztam 1,5 évig. Csak a gond volt velük. töltés rengeteg idő, az árut szendvics hűtve kell tárolni, ha nem veszik meg, akkor megy a kukába. Automaták folyamatosan romlanak.
2021. ápr. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Vajon a #19-es hozzá szólásom miért lett le pontozva? Rosszat írtam volna? Vagy nem a kérdésére válaszoltam?
2021. ápr. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
47%
Fektesd be az 5-6 misit es jobban jarsz vele mintha valallkoznal :) a crypto iden jo kis mozgasokat fog produkalni
2021. ápr. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
nem értek a cryptohoz, és kockázatos is eléggé
2021. ápr. 5. 12:29
 36/40 tozser ***** válasza:

Sok befektetésnél elég sok olyan dolog van ami csak működtetés közben jön elő, az automata gépeknél is,például. Az,hogy az oda vitt árukat már KORA REGGEL oda kell vinni hogy a MUNKÁBA INDULÓK, már tudjanak venni. Ha azok

egymástól nagyobb távolságra vannak,odáig az út már veszett, azaz az nam hoz egy fillért sem. Hány gépet tudna egy ember feltőlteni naponta és mivel? Az azokba elhelyezett árúkat-élelmiszer-félék és űditők- mind olyan áruk amit ÁLLANDÓAN hűteni kell,ki adná a helyet és az áramot, arról nem is beszélve hogy engedélyt KELL szerezni tőle,és helyet amiért Ő PÉNZT is akar.Akkor még ott van az is hogy "senki sincs lebetonozva", ma dolgozik neked, holnap már be sem megy és fel sem hiv, nem beszélve arról hogy lelép az automatták pénzével, mondván, valaki kirabolta őket.Ha nem Te csinálod az egészet, felejtsd el.

Havi 200 ezer nem pénz egy vállakozásnál, persze igy hogy nem tudjuk mihez értesz, van-e szakmád, hol élsz stb, az egész csa totózás hogy mit tegyél.

2021. ápr. 8. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 tozser ***** válasza:
61%

Most nézem a 31/36-ot és rádöbbenek ez az egész egy KAMU KÉRDÉS feltevés volt.

Csak az tud összegyűjteni 5-6 milliót akinek valóban egy jól fizető állása

vagy szakmája van, azt viszont nem érdemes feladni havi 200 ezer nettóért amit ráadásúl RIZIKÓS is megszerezni, sok olyan tényező miatt amit ő előre nem lát, és nem is tud kontrol alatt tartani.

Példul, a cég önálló tevékenységét,a nélkűl hogy rövid időn belűl ne lépjen fel egy erősebb konkurens cég ami "leradirozza őt" a piacról, vagy egyik napról a másikra ott marad megbizható munkás nélkűl.

2021. ápr. 8. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:

ja, hogy szerinted munkanélkülinek nem lehet félretett 5-6 gurigája, mert biztosan büdös kamus...


biztos mindenki hülye, csak te vagy a helikopter, köszönjük szépen a véleményed

2021. ápr. 8. 07:45
 39/40 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a 19-es válaszolóhoz.

A szüleim baromfiban utaznak, de az elmúlt néhány hónap egyenesen veszteséges volt, pedig mindent jól csináltak.

Egyszerűen az van, hogy hihetetlen sokmindeninek vagy kiszolgáltatva, amire nincs befolyásod.

A földmunkák is hasonlóak, a legtöbbünknek nincs öntöző berendezése (egy vagyon, azért) így szárazság idején marad az ima, meg az, hogy naponta nézed az időjárás jelentést, meg az esővíz mérőt, hogy esett-e már...

Néha meg esik, de nagyon rosszkor, az is tönkre teszi a termést.

Idegőrlő, le se írom.


Egyébként van birkánk is.

Tényleg nem kell hozzá végzettség, és lehet róla olvasni, de ha valaki 30 éve juhász, és végzettsége is van, akkor az ért is hozzá.

Nagyon más.

Kezdjük ott, hogy a birkanyíró (az is egy szakma) kb annyit kér, mint amennyit a gyapjúért kapsz. Tehát azon nem nyersz semmit.

Aztán tény, hogy a birka szapora állat, és hajlamos az ikerterhességre(ezért volt anno Dolly a klónozott birka, mert jó alany) de azt tudtad, hogy nagyon sok a halva születés, vagy szülés utáni halál is?

Hiába hívsz állatorvost, kb. ugyan az a statisztika, mintha te segítenél.

Persze kell kos is. Ha több kos van, kinyírja az egyik a másikat, ha meg egy, akkor figyelni kell, hogy idejében "cseréld" a kost, mert a saját utódját csak ne csinálja már fel, ugyebár....

Szóval kell egy-két barát, akinek van birkája, és cserél veled kost, az a leggazdaságosabb, akkor nem kell mindig új kost venni, és megvan a diverzitás.

Aztán kell legelő.

5 misiből nem tudom, hogy kapsz-e legelőt, de ha találsz se biztos, hogy neked adják, mert földvásárlásnál az élvez előnyt, akinek vagy van földje, és műveli, vagy van végzettsége. A vásárlás tényét pedig ki kell hirdetni, és ha valaki azt mondja, hogy neki elővásárlási joga van (mert pl. földszomszéd) akkor bukta, még adás-vétel sincs.

Szóval bérelsz legelőt.

Amiből bevételed van, az az élő állat eladása, ami nagyon sovány.

Nekünk mondjuk 30-50 birkánk van (mikor mennyi) hobbiból,(mert a baromfitartáshoz nagyobb földterületünk van, és kell fűnyíró) de az tuti, hogy nem érdemes belekezdni szakértelem nélkül.

Mi mindig kérünk tanácsot juhásztól, hiába a könyvek.


Alapvetően minden vállalkozás rizikós. Mindegyiken lehet brutálisan nagyot bukni.

Én alkalmazott vagyok állami területen. Nem keresek jól, de az állásom megmaradt. Ez fontos.

Például nem jártam úgy, mint a fodrászok, akik a covid alatt kb. egy hónapig nem is dolgozhattak (de a rezsit, meg az üzleti bérleti díját fizették)

2021. ápr. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
51%
Amúgy miért lettek lepontozva a hozzá szólások? Szerintem mindegyik hasznos volt. Mégis le pontozták majdnem mindet
2021. ápr. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!