Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kezdő vállalkozói támogatás...

Kezdő vállalkozói támogatás mire köthető?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Ismerősöm a munkaügyin keresztül megkapta ezt a támogatást, utaltak is neki ma 2millio forintot

Természetesen megcsinálta a vállalkozást stb

Kérdeztem tőle most mi e teendő, hogy már megvan a pénz? Gondoltam itt arra, hogy mi a következő lépés az üzlet beindításához.

A válasz az volt, hogy már csak el kell költeni

Mármint saját magára és szórakozásra. Mert hogy úgy sem néznek utána mire költi el ezt a pénzt.

A kérdésem az lenne hogy ez így mennyire helytálló?

Félek hülyeséget csinál és nagyon megüti a bokáját.

Egyedül nevel 2 gyereket.

Nem tudom így milyen következménye lehet....


2021. ápr. 14. 09:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Fiktív számlákkal alátámasztja, hogy megvan az elvárt bevétele és ennyi. Sajnos nagyon sokan kihasználják ezt, akinek meg tényleg szüksége lenne rá, az nem kap...
2021. ápr. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Te jó ég! Nem olvasta el a feltételeket???? A pályázatot hogy írta meg, ha azt se tudja, mire lehet költeni?
2021. ápr. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Ez nem a sima vállalkozóvá válási, ezt valami célzottként kapta. Jó eséllyel tárgyi eszköz vagy készletfinanszírozásra.
2021. ápr. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
A sima vállalkozó válási már tavaly sem indult, szóval azt biztos nem kapta meg.
2021. ápr. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

A férjem vállalkozóvá válásit kapott meg.

Most fizették az első hónapot.

Abban nincs megszabva, hogy mire kell költeni.

Viszont azt havonta kapja meg 6 hónapon keresztül.

2021. ápr. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Sántít ez az egész. Ha ennyire azt sem tudja merre van fejjel, akkor az is kétséges hogy hogy nyert egyáltalán ilyen pályázati pénzt.
2021. ápr. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Nem tudom pontosan a részleteket mert nem vagyok érintett.

Munkaügyin keresztül lett intézve.

Tanfolyra is kellett járnia hozzá a vállalkozás indítással kapcsolatban egy pár alkalomig.

Úgy tudom 5 millióról van szó, durván 2,5 millió amit készpénzben megkap, elvileg igazolni is kellene majd, hogy mire költi, illetve a maradék 2,5 millió az amit nem kap meg ő, hanem számlákat vihet be a vállalkozással kapcsolatban a munkaügyibe és a számlák fizetését ők abból finanszírozzák.

Nem hittem benne, hogy megkapja.

De ma reggel küldte a képet amiben lefotózta, hogy megérkezett a számlájára a 2 millió támogatás.

Erre jött tőle az a válasz hogy már csak el kell költenie.

Attól tartok, hülyeséget csinál vagy, hogy úgy gondolja következmények nélkül bármire elkoltheti.

Nagyon felelőtlen 2 gyerekkel az oldalán is és félek hogy nehogy ebből valami komolyabb baja legyen.

Ezért is jött létre itt a kérdés.

A nevén nincs semmi, szóval ha oda fajulna a helyzet gondolom nem tudnának mit behajtani rajta.

Csak a 2 gyerek miatt aggódom akik még nagyon picik.

Nem tudom ez hogy működik

2021. ápr. 14. 10:50
 8/28 anonim ***** válasza:

Nem a te felelősséged megvédeni őt a saját hülyeségétől.


A végén még te leszel a rossz meg az irigy rá, ha ezzel megpróbálkozol...

2021. ápr. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

#5


Amit 6 hónapig küldenek, az a bértámogatás.

2021. ápr. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Isten ments abszolút nem szólok bele, hogy mire költi. Nem is reagáltam erre a kijelentésére semmit.

Tudom, hogy nem lenne értelme.

Csak még szinte gyerek ő is.

Felelőtlen.

Sorban csinálja a butaságokat anya létére és félek egy újabb ostobaságot fog csinálni.

Az egyik gyermeke az én keresztfiam ezért is aggódom értük.

2021. ápr. 14. 10:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!