Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egyéni vállalkozás megszűnésén...

Egyéni vállalkozás megszűnésének igazolása ügyfélkapun keresztül?

Figyelt kérdés
Munkaügyi központban kérték, hogy ügyfélkapunk keresztül kérjek le egy igazolást arról, hogy több, mint egy éve megszüntettem az egyéni vállalkozásomat. Hol találom ezt? Mert persze ők sem tudták megmondani... az valamiért nem elég, hogy adószám alapján kiírja a nyilvántartó, hogy mikor szűnt meg...
2021. máj. 12. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Webes ügysegéden van egy pdf igazolás, az kell nekik.
2021. máj. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

"HATÓSÁGI BIZONYÍTVÁNY IGÉNYLÉSE EGYÉNI VÁLLALKOZÁSRÓL"

Ha erre gondolsz, akkor megvan, köszönöm.

Azt írta, hogy 8 napon belül küldik ki elektronikusan.

2021. máj. 13. 14:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem erre gondoltam. Ha belépsz a webes ügysegédre, akkor fent a Kérelmeim, nyilatkozataim menüpont alatt látni fogod az egyéni vállalkozás megszünését. Itt ha a Megtekintésre mész, legörgetsz az oldal aljára, akkor lesz egy letöltés gomb. Itt tudod letölteni a pdf-et, amiben igazolják, hogy megszűnt a vállalkozásod.
2021. máj. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

És tényleg... :D

De közben már megjött a másik is, amit igényeltem.

Elküldöm nekik mindkettőt, az a biztos.

Köszönöm a segítséget! :)

2021. máj. 14. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!