Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Saját vállalkozást szeretnék,...

Saját vállalkozást szeretnék, egy kávé zót akarok nyitni. Amég nincs elegendő pénzem szeretném hasznosan tölteni az időt. Ajánlanátok nekem könyveket a témában?

Figyelt kérdés
Vállalkozás alapjai, mi hogy működik amit érdemesnek találtok elolvasni egy kezdő vállalkozónak, és vendéglátósnak.

2021. máj. 16. 21:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Eredeti otlet, biztosan sikeres lesz.
2021. máj. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Miért nem mész el dolgozni egy ilyen helyre? Munka közben is tanulhatsz gyakorlati dolgomkst...
2021. máj. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszönöm a bíztatást. Második, szakács vagyok.. Egy olyan kávézó szeretnék ahol van reggeli is, az lenne a lényeg.

Első és második tényleg köszönöm, de én a vállalkozásokról akarok tanulni.. Nem kimondottan az vendéglátóhelyről tettem fel kérdést.

2021. máj. 16. 22:04
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
#1 nem biztatott semmire, és igaza van
2021. máj. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
4. Neked is köszönöm, hogy rávilágítottál erre, mostmár értem mit akart mondani az első hozzászoló..köszönöm neked is a segítséget.
2021. máj. 16. 22:58
 6/21 anonim ***** válasza:
75%
Tanulmányozni kell a piacot, tisztában kell lenni az adózással és valami újítónak kell lenni, mert az n+1-ik ilyen hely nem biztos, hogy be fog indulni, jah és hosszútávon kell gondolkodni. 2 éve nyílt itt egy kávézó, viszonylag belváros, ráköltöttek egy halom pénzt, de se reklám semmi, kb 6 hónap után be is zárt.
2021. máj. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Könyveket? Igen sokan olvasnak még könyveket de a mai világban, ahol úgy 90%-ban az interneten reklámozza magát mindenki, nem könyveket kell olvasni, főleg nem úgy, hogy tényleg egy olyan vállalkozás van tervben, amiből már rengeteg van. Interneten olvasgass, nézz videókat, lépj be facebook-on vállalkozós csoportokba. Ez a 21. század, kőkemény marketing van az interneten.
2021. máj. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Rendben, mindenkinek köszönöm a segítséget, belátom hülye kérdés volt és elnézést érte. Sziasztok.
2021. máj. 17. 09:41
 9/21 anonim ***** válasza:
Próbáltunk segíteni, nem értem mi a baj ezzel.
2021. máj. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Igen próbáltatok, nem gondolkozom tovább ennyi ilyen komment után, 100%hogy hülye vagyok.
2021. máj. 17. 09:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!