Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Bőrdíszműves vállalkozás...

Bőrdíszműves vállalkozás szerintetek?

Figyelt kérdés

Egy ideje gondolkodok rajta hogy bele kezdek.

Hiszen az eszköz igénye minimális. Műhelynek való hely pedig rendelkezésemre áll.

Az alapanyagokat is viszonylag könnyű beszerezni.

Kezdetben csak munka mellet csinálnám így a Kata 25e/hó adózás kézenfekvő lenne.


A megfelelő minőségű árú előállításával nem lenen gond.Viszont egy kisebb városban 20 000 lakos vagyok.Mivel ezek a bőr dolgok nem jönnek be mindenkinek így kérdésed hogy lenne e elég vevőm itt.Van sok rendezvény ahová kipakolnék.De a fő eladási helynek az internetet gondolnám.Persze a reklámot is nyomnám hogy azért tudjanak is róla .Facebook Instagram és YouTube on is próbálnám terjeszteni az dolgaimat.Így talán még behozna néhány külföldi vásárlót is.



2021. máj. 21. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem.
2021. máj. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rajtad (elsősorban a marketingeden) múlik, mennyire fog menni. Én is belevágnék a helyedben, miért ne, szerintem az ember kövesse az álmait!
2021. máj. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én mindenképpen úgy kezdeném hogy keresetkiegészítésként csinálnám. szaktudás megvan? mennyi gyakorlatod van benne? milyen jellegű dolgokat csinálnál? országon belül, vagy nemzetközi szinten árulnád?
2021. máj. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyenen én is gondolkodtam, de ökörködés helyett full praktikus és tartós holmikat tervezve: harci védőtok telóra, szerszámövek és -mellények, kötény+lábszárvédő szett jóárasan, na meg az idióta kulcstartók helyett rendes méretű és formájú, jól zárható. Olyanra nem emlékszem, hogy könnyű beszerzési forrást találtam volna normális minőségű bőrre, inkább mintha nem találtam volna kapásból járható utat, megbízhatónak ismert forrást. Engedélykötelességgel jól állunk eléggé mondjuk... [link]
2021. máj. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!