Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek manapság van még...

Szerintetek manapság van még lehetőség az online kereskedelemben itthon?

Figyelt kérdés
Úgyértem, ahogy észrevettem a külföldi nagy webshopok/hirdető oldalak (eBay,AliExpress,Dhgate stb) a magyar árak töredékéért szállítanak szinte minden terméket kb a kocsin túl. Van még ráció egy itthoni webshop létrehozásában?

#webshop #import #E kereskedés
2021. máj. 23. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Nincs
2021. máj. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nagyon kevés
2021. máj. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van, ugyanis júliustól a EU-n kívülről érkező csomik áfakötelesek lesznek, amire több mint való egy kezelési díj is rá fog kerülni.


Sokan nem fognak papírozgatni a filléres cuccaikért.. mert az bonyolult.


Aki azt mondja, hogy nincs, az nem ért hozzá! Rengeteg hely van még és rengeteg termék.

2021. máj. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Árban versenyezni nem lehet az ilyen oldalakkal, ez kb. tény.


De itt jön képbe a vállalkozó, hogy ő miben tud többet nyújtani, mint ezek az oldalak. Ha megtalálja, akkor máris van egy piaci rés, amit ő képes betölteni.

2021. máj. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A környezetvédelem miatt pont most jön divatba megint helyi termékeket venni személyesen a kínai vagyok helyett.
2021. máj. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!