Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Végeztem a sulival. Vállalkozn...

Végeztem a sulival. Vállalkoznék,rokonommal. Milyen vissza nem térítendő pályázat, támogatások vannak?

Figyelt kérdés
2021. jún. 14. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Falun laksz vagy varosba? Melyik megye?
2021. jún. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
A GINOP pályázatok nem rég futottak ki, és egyenlőre nincs információ mikor indulnak ujra.
2021. jún. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Milyen vállalkozás?????

Meglévő, vagy most akarjátok megalapítani?


Van még pár kérdés, amit tisztázni kéne...

2021. jún. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Nemzeti konzervatív ***** válasza:
64%
Induló vállalkozásoknak nem sok, minimum 1 lezárt üzleti év kell a legtöbb pályázathoz.
2021. jún. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Zalaegerszeg, Zala megye

Még meg lévőtlen vállalkozás.

Kőműves-Burkoló

2021. jún. 15. 06:18
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

5: hát esetleg arra próbálj ráguglizni, hogy fiatalok vállalkozóvá válásához van-e támogatás...

Tudtommal ez lezárult, de pár hónapja már nem néztem, tehát könnyen lehet, hogy van, vagy lesz megint....


Az operatív programos pályázatoknál (ha lesznek újra ebben a kategóriában) tényleg abszolút feltétel a legalább 1 lezárt üzleti év, ahogy az előbb írta valaki.


Zala megye ebből a szempontból OK, az elmúlt 7éves időszakban Bp és Pest megye (KMR = központi régió) volt kizárva az operatív programos pályázatokból - legalábbis innovációs témában (amivel én foglalkozom).

2021. jún. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És mondjuk egy OKJ-s képzésbe is részt veszek, de most már arra is van Diákhitel (ügyfélkapus cucc) ez miatt ha az ember fel venné nem lenne gond a pályázat?
2021. jún. 15. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!