Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vegyes kereskedés nyitása....

Vegyes kereskedés nyitása. Mit kell hozzá még beszereznem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék nyitni a falunkban egy kis boltot. Egy vegyes kereskedést. Az üzlet helyiség már meg van, illetve a működési engedélyt is meg fogom kapni az önkormányzattól.

Ezek után nekem milyen teendőim vannak még? Meg lesz a működési engedély, meg van a helyíség, intézem a pénztár gépet. Kell-e nekem még valami engedélyt, vagy valamit is beszereznem a nyitáshoz?

Nem vagyok még jártas a témában.

Köszönöm a segítő válaszokat!



2021. jún. 30. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy fogod üzemeltetni ha nem vagy jártas a temában??
2021. jún. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem én lennék a kiszolgáló, csak én üzemeltetném.
2021. jún. 30. 13:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy mennyire vegyes lenne az a vegyeskereskedés. Csemege pult lenne? Hús? Zöldség? Ezekhez nem elég az önkormányzati engedély, nébih, haccp is kelleni fog stb.
2021. jún. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hús pult nem lenne, felvágottak igen, zöldségek is lennének.
2021. jún. 30. 13:34
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan mint üzemeltető kéne tudnod egy csomó folyamatot... Árubeszerzés, engedélyek, feltételek, stb. stb.


Ehhez kell a szakértelem, nem a 10 deka parizer felszeleteléséhez... :)

2021. jún. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#2 pont, hogy az üzemeltetőnek kell érteni a dolgokhoz 🤣
2021. júl. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!