Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Pose-cigarettes (uk) ltd Szia...

Csinos91 kérdése:

Pose-cigarettes (uk) ltd Sziasztok. Vki találkozott már ezzel a céggel?! pose e-cigarettes (uk) ltd?? Sajnos engem megloptak és kellene találnom még vki más embert is, hogy bíróságra tudjuk vinni az ügyet. Kajszi barackot adtam el nekik.

Figyelt kérdés

Meggyes vagy cseresznyés csere ládákat kaptam tőlük, úgyh ha vkinek van ismerőse akiről tudja, hogy átvágták, kérem jelezze neki ezt amit leírtam..

köszönöm



#Pose #pose e-cigarettes (uk) ltd #E-cigarettes
2021. júl. 28. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem teljesen ertem hogy miert kaptal ladakat, es hogy miert nem tudod hogy milyen ladat kaptal erte...

Ha atvagott miert kene mast is keress ahoz hogy feljelentsd? Egyedul is siman feltudod

2021. júl. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem akartam sokat írni, de a lényeg az , hogy én a hibák tömkelegét vétettem.. nem adtam szállítót, nem kért mert az online számla elég neki, mi meg azt gondoltuk, hogy az tényleg elég lehet, szerződést aláirtuk lepecsételte, de nem volt tanú.. tehát tudom, nagyon elcsesztem. Úgyhogy ügyvédem azt mondta, hogy ezt én ilyen formába bíróság elé nem tudom vinni, mert nincs bizonyítékom, ezért keressek vkit hátha más is belefutott és biztos, hogy másokat is átvágtak..
2021. júl. 28. 22:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!