Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kozmetikus kepzessel vagy...

Kozmetikus kepzessel vagy valamilyen bolcsesz diplomaval (anglisztika vagy szociologia) kereshetnek tobbet?

Figyelt kérdés

Az elsot jobban szeretnem csinalni, es igenyesen dolgoznek, de nem tudom mennyire lenne sikeres, ha vallakozo lennek.

Kozmetikuskent nyilvan kezelestol is fugg, de atlagban ilyen ~6 ezret hagynak ott az emberek. Es ha napi 5 embert tudnek vallani, akkor az mar nem lenne rossz anyagilag, meg ugy sem ha levonodik a KATA es a berleti dij.

Szerintetek melyiket valasszam? Kettot egyszerre nem akarom.


2021. aug. 19. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem pont azzal kereshetnél többet, amit jobban szeretnél csinálni. Ez esetben eleve így van, de ha nem lenne is nagyon fontos, hogy olyanba vágj amit szívvel lélekkel tudsz csinálni és akkor menni fog az üzlet.

Mennyi idős vagy és milyen hosszú a kozmetikus képzés? Mert B tervnek el lehet nyugodtan tenni a fősulit is, de szerintem amire jobban vágysz hamarabb megvalósítható és akkor esetleg később mikor már szalonozol, akkor is járhatsz még levelezőn HA úgy érzed.

Manapság a szakmunkások tarolnak a bölcsész diplomákkal szemben legalábbis tuti. Nem egy mérnöki vs. kozmetikus képzés között vacilálsz, szóval így a mérleg nyelve pénzügyileg is a szakmunka ötleted felé dől.

Sok sikert!

2021. aug. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én angol-német ügyfélszolgálatos vagyok a RyanAir-nél (Debrecen) és nettó 150-ezer körül keresek (germanisztika szakos voltam angol minorral). És nem is túl vidám munka. Szerintem ebből le tudod vonni a következtetést :D.
2021. aug. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!