Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Érintés Védelemi felülvizsgála...

Érintés Védelemi felülvizsgálatra van igény? Meg éri ebben vállalkozni? Van elég megrendelés?

Figyelt kérdés

Gondolkodom rajta hogy bele vágjak, de nem tudom mennyit lehet vele keresni.

Anyit tudok már h villanyszerelő és gyakorlat 3 év kell hozzá. Villanyszerelő folyamatban, mert az is szerintem jó jövedelem forrás lehet, bár nem tudom hogy mennyit kérnék egy átlagos hazáért munkadikban.

Előre is Köszönöm szépen.



2021. okt. 14. 05:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintme ha massal osszekotod akkor igen, de csak igy nem sokra mesz vele
2021. okt. 14. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mivel érdemes össze kötni?
2021. okt. 14. 05:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Most épp egy kicsit forrong a háttér, lehet, hogy négy év múlva a ma adott válasz már nem lesz érvényes, de eddig az

erősáramú berendezések felülvizsgálója és

villámvédelmi felülvizsgáló

volt még, ami együtt nyerőbb volt.

De előfordulhat, hogy az érintésvédelmi meg az erősáramú... 4 év múlva már nem is lesz külön, hanem mindkettőt magába ölelő egy képzettség lesz csak. Már most egyes képző intézmények levették a kínálatukból ezt a kettőt.

2021. okt. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az információt
2021. okt. 14. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!