Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyi pénzt lehet jelenleg...

Mennyi pénzt lehet jelenleg kaszírozni (állami támogatások) gyerekvállalásért cserébe?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel nem rég jöttünk haza külföldről és a félrerakott pénzből (+szülői támogatás) sikerült vennünk egy lakást.

Természetesen lenne mit dolgozni a lakáson is és egy autót is szeretnénk venni viszont az itthoni bérek nagyon lehangolóak a kintiekhez képest.


Két terv között vacillálunk. Az egyik az, hogy kiadjuk a lakást és közben visszamegyünk külföldre dolgozni. A másik pedig az, hogy gyerekeket nemzünk és a lehető legtöbb támogatást felvesszük amit lehet utánuk.

Csak annyi féle támogatás meg juttatás létezik; ráadásul nem mind egy hivatalnál, hogy fél nap utánajárás is kevés volt, hogy mindent össze tudjunk szedni. Ezért itt is megkérdezem, hogy körülbelül mennyit-, és hány gyerek után lehet felvenni/mennyit lehet összesen nyerni jelenleg a gyerekvállalással?!



2021. okt. 18. 08:45
A kérdező szavazást indított:
Vállaljatok gyerekeket.
Adjátok ki a lakást és menjetek vissza külföldre dolgozni.
24 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
3 gyerek kell legalább (de inkább 4), hogy mindent ki tudj használni.
2021. okt. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azzal mondjuk szerintem nem lenne baj, én extrém potens vagyok és a barátnőm is termékeny korban van.
2021. okt. 18. 09:22
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Gyenge trollkérdés...

B/szhatod, hogy potens vagy és áll a bré folyamatosan, gyorsabban nem lesz tőle gyerek

2021. okt. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

#2: Te az a fajta lehetsz, aki azt hiszi, hogy ha egy nő 9 hónap alatt hord ki egy gyereket, akkor három nő negyedév alatt...


Ne akarjatok pénzért b*szni. Menjetek vissza külföldre!

2021. okt. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
De ha felvesztek minden tamogatást is el kell tartani három gyereket.Ha csak szar fizetésre van kilátásotok, miből fog élni az 5 tagú családotok?
2021. okt. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

Nem kellene az állami támogatás miatt kölyköket elleni....

Húzzatok vissza külföldre és dolgozzatok tovább.

2021. okt. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
#5: Ez már nem jut eszébe egyik suttyónak sem, ők csak az ingyenpénzt látják, ha legyártanak 3 pulyát. És ezeket fizetik az én adómból... :(
2021. okt. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#7: Én is ezt mondom mindig. Abba nem gondolnak bele, hogy a három poronty (Plusz a több gyerek miatti nagyobb ház fenntartása) többet elvisz, mintha piaci hitelt vennének fel


#3

2021. okt. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2%
7-es te meg majd ezeknek a gyerekeknek a befizetett járulékából kapod majd a nyugdíjat!!
2021. okt. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
#9: Nem valószínű. Egyrészt mert addig olyan magasra emelik a korhatárt, hogy hamarabb elpatkolok, másrészt ez a (de)generáció még szalagdroidnak se lesz jó, nem fog egy fillér járulékot se fizetni. 25-30 év és a nyugdíjrendszer össze fog omlani.
2021. okt. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!