Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Villamosmérnök (Bsc) végzettsé...

Villamosmérnök (Bsc) végzettséggel végezhetek általános villanyszerelői tevékenységet vállalkozóként?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A Miskolci Egyetemen végeztem bsc villamosmérnökként 2016-ban. 2017 óta vagyok alkalmazott egy cégnél és jó ideje töröm már a fejem, hogy egyéni vállalkozóként szeretnék elindulni és általános villanyszereléssel foglalkozni. Egészen pontosan épületvillamossággal és szerelvényezéssel, ugyanis dolgoztam ebben a körben és már sok lakás teljes áthuzalozását elvégeztem.

A kérdésem az lenne, hogy ilyen végzettséggel végezhetem ezt a munkát úgy, hogy ne legyen gondom belőle (bírság)?

Érdekel mindenféle tapasztalat ezzel kapcsolatban, hogy hogyan érdemes elindulni.

Köszönöm! Szép napot!



2021. okt. 18. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. okt. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jelen pillanatban szakképzettségnek a villanyszerelőit és az erősáramú technikusit tekintik a jogszabályok.
2021. okt. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, ezért ül minden okj villanyszerelő tanfolyamon pár villamosmérnök
2021. okt. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De, ha gondolod, társulhatunk, a villanyszereléshez nem nagyon értek, de jelesre vizsgáztam belőle egy hónapja, szóval csili-vili bizonyítványom van… és még kft-m is lesz pár hónap múlva
2021. okt. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!