Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Gépjármű oktató szeretnék...

Gépjármű oktató szeretnék lenni egyéni vállalkozóként. A probléma az,hogy nappali munkarendben dolgozom, 7:00-15:00. Szerintetek kivitelezhető ez így valahogyan? Esetleg van olyan aki hasonlóképpen csinálja?

Figyelt kérdés

2021. nov. 8. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van, de gyakran megy 1-2 nap szabira ès rengeteget tanul hètvègèn.
2021. nov. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán
2021. nov. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Úgy értem amúgy, hogy másodállásként csinálnám az oktatást.

Tehát a főállásom 7-15ig tart és utána oktatnék. Plusz szombaton egész nap tudnék menni oktatni.

Nektek van ilyen tapasztalatatok?

2021. nov. 9. 01:07
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Főállásban csináld, hülyére fogod magad keresni. Másodállásban nem éri meg szerintem. Én most tanulok vezetni és mondta az oktató régen csak másodállásban csinálta ebből nem lehetett megélni. De ma már mindenki vezetni akar. És nem bírják az oktatók annyi tanuló van. Másodállásban nem éri meg mert azért lesznek komoly költségek, fő állásban annyite keresel amennyit nem szégyelsz. Heti 50 órát is dolgozhatsz akár törvényileg úgy tudom.
2021. nov. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az oktató napi 10 órát szokott meg ha úgy van valamennyi szombaton is szóval az már több mint 50 óra.
2021. nov. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 BeefEater ***** válasza:
100%

Szerintem működhet. Mikor én csináltam (és ugyan ezt mondta az az ismerős is, aki tavaly), hogy szinte mindenki délután/este akart menni, mert akkor nincsen már suli vagy munka.

Ha értelemesen tudsz oktatni napi 3-4 órát a főállásod mellett, akkor érdemes lehet belevágni, ha még így is megéri anyagilag.

2021. nov. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!