Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyibe kerül egy vedéglátóhe...

Mennyibe kerül egy vedéglátóhely bérlése egy Budapesti Plázában?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Lehet szeretnék büfét nyitni Budapesten. Egyelőre még a szakács képzést csinálom. Vannak tartalékaim és kezdetnek idénymunkában tapasztalatot szeretnék gyűjteni a nyáron. Még nem tudom hogy üzlet helységet vagy büfé kocsit szeretnék. Nem igazán láttam nyilvános adatot arról mennyibe kerül egy üzlet helység bizonyos Plázákan.

Ha tudtok adatot bármilyen plázára kíváncsi lennék pl. Asia Center, Csepel Pláza, Lurdy ház, stb...

Persze nagymenő plázák is érdekelnek pl. Árkád, Pólus Center, Westend stb...



#vendéglátás #pláza #étkezde bérlés #büfé bérlés
2021. nov. 16. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Több millió / hó, telefonon adnak választ.
2021. nov. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Westendről láttam múltko egy hirdetést, üzlethelység 40 ezer/nm/hó. Nem tudom hogy a vendéglátós részen mennyivel másak az árak mint egy sima üzlethelységnél, de gondolom többszörös különbség nincs.
2021. nov. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát ez rosszul hangzik. Én nagyon maximum 500k-t szánnék rá havonta. Egyszemélyes vállalkozásként kezdenék kevés baráti segítséggel és az első hónapban még egyedül letolnám a heti 7 napot csak utána vennék fel alkalmazottat.

Én találtam gyanúsan olcsón helyeket a Hüvi nevű plázaszerű izében. [link] Ez pl. havi 160k de van jóval nagyobb, elkülönültebb, saját asztalokkal nagyobb 280-ért csak azt most nem találom. Reméltem hogy azért fél mila alatt elérhető valami forgalmasabb helyen egy üzlet helység. Lehet ebből nem pláza lesz csak forgalmasabb utca/csomópont.

Majd felhívom őket ha aktuális lesz, csak gondoltam hátha olvassa egy bérlő és leírja mit fizet.

2021. nov. 16. 17:44
 4/9 A kérdező kommentje:
2021. nov. 16. 17:46
 5/9 A kérdező kommentje:
2/ köszi, az jó jel. Akkor ott 1.200.000Ft 30mm-s hely. Ha az Asia center vagy Csepel Pláza 1/3-ad annyiba kerül akkor már belefér a keretbe és szerintem ezek legalább a harmadába kerülnek. Jah még egy occsót láttam, de asszam vmi gond lehet a Hüvinél hogy ilyen korrekt áron adják ki a helyeket. [link]
2021. nov. 16. 17:50
 6/9 anonim ***** válasza:

"de asszam vmi gond lehet a Hüvinél hogy ilyen korrekt áron adják ki a helyeket"


Nincs ott semmi gond, csak ennyivel kevésbé forgalmas hely mint a nagyobb bevásárlóközpontok.

2021. nov. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6: Majd ellátogatok oda és megnézem mi a helyzet. Ha nem kong az ürességtől akkor ez egy jó ajánlat. :-)
2021. nov. 16. 18:08
 8/9 anonim ***** válasza:
A hűvösvölgyiben ember nincs. :)
2021. nov. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8/ Hajjaj, pedig az állok nem fizetnek. Eddig is ez volt a sejtésem, de biztos ami biztos majd megnézem saját szememmel is.
2021. nov. 16. 20:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!