Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Adott egy cég. “Fort-Impex...

Adott egy cég. “Fort-Impex KFT”. Szeretnék tőlük telket vásárolni, ám semmilyen elérhetőségük sincs. Céginfon semmi érdemleges info,csak egy “kamu” gyanús email, se google nem találja, se tudakozó nem tud segíteni. /@?

Figyelt kérdés
Megtudtam hogy a telek az ő tulajdonuk, és hogy ingatlanok adásvételével foglalkoznak. De semmilyen módon nem lehet kapcsolatot létesíteni velük. nagyon “privátnak” tűnik a cég. Hogy találjam meg őket?

2021. nov. 17. 11:25
 1/7 A kérdező kommentje:
És felhívtam vagy 3 fake telszámot
2021. nov. 17. 11:26
 2/7 A kérdező kommentje:
A telek föld hivatali dokumentumai igazolják hogy ők vannak és az övéjük. A google pedig annyit tud hogy ingatlan adásvétellel foglalkoznak.
2021. nov. 17. 11:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy a google Kiskőröst mutat, meg itteni telefonszámot

(06 78) 411 583


A céginfó meg Újlengyelt ír..


[link]

2021. nov. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt meg Pirtó

2021. nov. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2021. nov. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen sajnos közvetlen kontaktra utaló infó nincs, a címeket megnéztem google térképen, street view-on és talán ebben a Pirkói címben lehet valami, de ebben sem lennék biztos. Talán a leányvállalatokon keresztül sikerül valamit elérhetőséget szereznem. Köszönöm!
2021. nov. 17. 11:50
 7/7 A kérdező kommentje:
Meglett, a leányvállalaton keresztül. :)
2021. nov. 17. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!