Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Melyik kriptovalutába érdemes...

Melyik kriptovalutába érdemes kereskedni?

Figyelt kérdés

Egy ideje érdekel a bitcoin és a kriptovaluta. Olvasgattam, keresgéltem,de nagy nagyon győztek meg. Egyes appok kifejezetten kritikán aluliak a vélemények szerint, így nem tudom melyikbe lenne érdemes belevágni.


Van aki csinálja? Mekkora a legkisebb összeg?



2021. nov. 28. 14:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor jól hozó altcoin-t keresel vagy jól működő applikációt?
2021. nov. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Is is, nem értek hozzá ennyire , csak próbálok tájékozódni
2021. nov. 28. 22:53
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
3000 forint volt a legkevesebb amiért vettem, s 500 Ft volt a legkevesebb amit tőlem vettek. Azt javaslom annyival kezd el adni venni aminek az elvesztését ki tudod heverni. Ha csak olvasol rola az nem elég, mert érezned kell hogy hoztál egy hibás döntést és lett egy következménye s buktál pl. tizezreket. ha kicsiben nem tanulod meg ezt kezelni akkor nagyban sokkal jobban fog fájni.
2021. nov. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy kriptovalutáBA kereskedni... kriptovalutáVAL lehet kereskedni, meg kriptovalutáBA befektetni. Ezekkel a fogalmakkal tisztában kell lenni, mert teljesen más mentalitást igényel a kettő. Befektetéshez elég egy tárcaalkalmazás és regisztráció egy váltóhoz és már veheted is a kriptót, követheted az árfolyamot, látod hogy mennek a kriptopiacon a dolgok. Havonta beletolsz egy kis összeset és figyelsz, csak semmi kapkodás. Kereskedni ráérsz akkor is amikor már jobban érted a dolgokat, mert most még csak elolvadna a kezedben a pénz.
2021. nov. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jó jó, még csak olvasgatok róla
2021. nov. 29. 15:03
 6/13 anonim ***** válasza:
Az a trükkje hogy mindig többért kell eladni, mint vetted.
2021. nov. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. nov. 29. 16:35
 8/13 anonim ***** válasza:
Csak btc, es ne kereskedj hanem csak tartsad
2021. nov. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Úgy döntöttem feladom :D nem nekem való ez. Mêg kisebb összeggel sem.


Pont itt libeg az Etoro reklámja 😂 meg a criptolab vagy mi de még egy 3 ezret is sajnálok most mert annyi a sok kamu.

2021. nov. 30. 07:45
 10/13 anonim ***** válasza:

A kereskedést hagyd a hozzáértőkre, meg a nagyokra...

Letöltöd at Exodus tárcát mobilra, regisztrálsz a coincash-re és egyik hónapban BTC-t veszel a pénzedért, a másik hónapban meg ETH-t. Két év mülva meg visszajössz ide megköszönni.

Nincs mit.

2021. nov. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!