Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Fontos kérdéseim lennének...

Fontos kérdéseim lennének újonnan nyíló vállalkozás elott. Akinek van hasonló vagy tapasztalata segíthetne pár mondatban: elvart vegzettség anyagi vonzata a dolognak Többi reszletes info lenn elkepzelésekröl es paraméterekröl is?

Figyelt kérdés

Jelen okj. Vegzettsegek megszunese miatt maximum egy vendéglátó eladói végzettséget tudok elvégezni. Szeretnék alkalmazottakat egy ekkora büféhez kínálathoz szerintem elengedhetetlen. És jómagam is heti 3-4 néha fél néha egész napot dolgoznék ott.


Büfé jellegü dolog lenne a

cél lehetséges választások

például: pizza, street food jellegű, kézműves termékek, hamburgerek, tészták, bagel, ivólevek.

(kivéve lángos, hurka-kolbász, pecsenye termékek) ezek már foglaltak.


Kettő akár egybe nyitható 9,15 + 9,15nm alapterületü a helyiség Felszereltség/helyiség: 1 db rozsdamentes tolóajtós asztal, 1 db polc, 1 db takarító esz. tároló szekrény,

2 db rozsdamentes kéttálcás mosogató, 1 db rozsdamentes kézmosó, üzletet lezáró detektív rács, 1 db zárt hűtő


Kicsit az üzlet árairol ami netto berleti díj:95 000 ft

Nettó egyszeri díj: 1 850 000 ft

Én helyben készített hamburgerben palacsintában akár fánkban gyümölcslevekben smoothieban gondolkodom ezek mellett de más ötletet szívesen fogadok (lehet ez sok de akar ezek mellett szezonális termekekben is)


Lehet kihagytam valamit de eemélem érthető a fenti rész .

Köszönöm a válaszokat tanácsokat segítséget!:))


Próbálok linket csatolni a hely vázlatárol,


[link]


A 3-4 es helység lenne a kiszemelt amikkel szemben helyben fogyasztásra van lehetőség.



2021. dec. 10. 12:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!