Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Létrehoztam a webshopot de...

Létrehoztam a webshopot de nem található a keresőben?

Figyelt kérdés

Itt most nem pontosan arra gondolok hogy legelől legyen az oldalam, tudom ehhez kell SEO stb. Már 2 hónapja üzemel a webshop, volt már rendelésem is de sajnos ha valaki a semmiből írná be a keresőbe a webshop címét akkor nem adja ki sehogy sem. Csak úgy tudnak rámenni ha az instagramon általam megadott linkre kattintanak, úgy beadja.


Mi lehet az oka? Mit tudok tenni hogy simán beírva is kiadja másoknak?


2021. dec. 20. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megválaszoltad magadnak a kérdést. SEO kell.
2021. dec. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 SaylaAshley válasza:
A lényeg a beàllítások,ès minél több kereslet legye rà,vagyis minèl többen felkeressék az oldalad. Így hamarabb jutsz előre. A neten sok webshopos anyag van, ingyenes és fizetős is. YouTube is talàlsz.A google is megmondja,hogy hogyan kerülhet előrébb az oldalad. Igaz sok utànajàràs,de ha haladni akarsz,minden infót meg kell nézni.
2021. dec. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kell rá pár rámutató link, hogy a keresőrobot megtalálja
2021. dec. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
küldd át a linket pm ben
2021. dec. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Keresőoptimalizálás. Ha nem akarsz nagyon tuti eredményt, akkor nem kell hozzá marketinges, olvass el pár cikket erről, magad is meg tudsz csinálni sokmindent. Ha első oldalon akarsz lenni, akkor viszont kelleni fog a SEO szaki.
2021. dec. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a webáruház megírásakor kínálták a kereső-optimalizálást is, de ezt te nem kérted. Így "véletlenül" benne-felejtették az az egysoros programkódot, hogy a Google felderítőrobotja ne derítse fel a webáruházadat. Majd ha megrendeled a keresőoptimalizálást és fizetsz érte, kiveszik ezt a sort a programkódból.
2021. dec. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazából nem rendeltem senkitől mert magam csináltam a webshopot egy tréning segítségével.
2021. dec. 21. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!