Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyire ismert ma magyarorsza...

Mennyire ismert ma magyarorszagon az ai marketing? Nem rég kezdtem bele ebbe az uzletbe , es tökeletesen hozza amit igért,sőt többnyire túlteljesít. Aki nálam tapasztaltabb mit mondana róla? Tenyleg ilyen jó üzlet ez akár hosszútávon is ?

Figyelt kérdés

2022. jan. 7. 23:52
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Utánaolvastam, kamu az egész, piramisjáték.


Vettél már ki pénzt belőle, vagy csak úgy tűnik, mintha hozna profitot? Nagyon nem mindegy.

2022. jan. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vettem már ki belőle penzt igen ,igaz van mar par meghivottam ,viszont meg senki sem fizetett be . Nalad mit jelent az ,hogy “piramis jatek” ? Arra gondolsz ,hogy MLM (multi level marketing) az egesz ?illetve ,az elott ,hogy regisztraltam en is rengeteg helyen utana olvastam ,videokat neztem stb. Es 10bol 8 ember pozitivat mondott rola , es egyelore nekem is pozitiv a velemenyem rola.
2022. jan. 10. 01:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Eddig nem is hallottam róla, csak úgy, hogy utánakerestem a google a barátommal.


Elvileg ez egy automatizált rendszerhez keres tőkéstársakat, kisbefektetőket. A befizetett pénzedből webes marketinget végez webáruházak számára és az ezáltal generált profitból visszadob neked.

Maga az elv semennyire sem piramis vagy pilótajáték és nem is mlm. Egy egyszerű "szolgáltatáskiszervezés". Ami számomra inkább aggályos, hogy nem vállal senki, semmilyen garanciát arra, hogy a befizetett pénzed hasznot fog hozni számodra, illetve értelemszerűen akkor lesz szemmel is látható hozama, ha nagyobb pénzt tolsz bele. Csodák nincsenek.

De maga az alapelv egyáltalán nem rossz.

2022. jan. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Van ennek az üzletnek egy mlm része,ha hívsz embereket majd ők is befektetnek akkor utánuk bizonyos jutalékot kapsz,majd lépkeded a szinteket felfele,stb. Viszont ez az egész nem is erről szól , mert az utánuk kapott jutalékodat is a reklámkampányok finanszírozására költik,majd az abből jött profitot kapod meg te.

Illetve,a cég garanciát vállal,hogy havi 25% a fix hozam,a gyakorlatban ez egyébként minimum a duplája,nos egészen hihetetlen,valóban.. De fizettek már,mi ebben az egészben a trükk?

2022. jan. 11. 01:17
 5/5 anonim válasza:
Mi az oldal elérhetősége?
2022. nov. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!