Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy dolgozzak többet ha a...

Hogy dolgozzak többet ha a pénz nem nagyon motivál?

Figyelt kérdés
Meglenne a lehetőségem, hogy dolgozhatnék többet több pénzért és igazából jó lenne jobban keresni, többet félretenni de ilyenkor mivan ha a pénz nem nagyon motivál? Hogy tudnám áthuzalozni az agyam, hogy rászokjak a munkára?

2022. jan. 23. 02:58
 1/6 A kérdező kommentje:
Pl. nincs autóm, de az egyáltalán nem motivál, hogy azért dolgozzak többet, hogy vehessek egy autót amikor csak a tescoig megyek és vissza mert senkim sincs így sehova sem járok főleg nem olyan távolságokba amihez autó kéne...
2022. jan. 23. 03:00
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Ha igy vagy osszehuzalozva akkor miert akarnal tobbet dolgozni? Ha a penz nem motival akkor minek akarsz tobb penzt keresni?
2022. jan. 23. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Olyant kell dolgozni, ami érdekel, nem olyant, ami sokat fizet.
2022. jan. 23. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%

Szeresd a munkád.

A munkádat tökéletesen végezd el.

Ha a pénz nem motivál dolgozz a családodért vagy hogy másokon segíthess.

2022. jan. 23. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kimondottan szerencsés ember vagy. Dolgozni egy perccel sem érdemes többet annál, mint ami a saját célkitűzéseid elérésében segít, minden más csak az életed elpazarlása.
2022. jan. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%

Nekem jól menő vállalkozásom volt. Van nagy ház , befektetés, 3 autó , és jön be annyi hogy megelek. 2 éve zártam be a kaput elfogyott a munka és lezártam mindent.

Szóval 2 éve nem dolgozom csak kisebb melokat néha pár napot ha van kedvem.


Sokan kérdezik miért ? A válasz egyszerű , vehetnek új mercit hogy azzal menjek dolgozni és még nagyobb házat hogy ott pihenjem ki azt hogy egész nap rohantam.


Hát , hatalmas előrelépés :)


Élj úgy ahogy jó neked, a többi nem számít

2022. jan. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!