Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Az alakuló cégem számára...

Az alakuló cégem számára szeretnék keresni tárgyalóképes üzletkötőt. Hol találok etikus munkaerőt?

Figyelt kérdés
2007. dec. 29. 21:24
 1/3 anonim válasza:
100%
ÚGY GONDOLOM HOGY NEM FELTÉTLENÜL OLYANOK KÖZÖTT KELL KERESNED A JÓ MUNKAERŐT AKINEK VAN TAPASZTALATA VAGY MAGASABB VÉGZETSÉGE VAN .AZ IS LEHET JÓ MUNKAERŐ AKINEK NINCS ÉRETSÉGIJE.ÉN IS PROBÁLTAM ELHELYEZKEDNI ÜLETKÖTÖNEK MERT A SZÜLEIMNEK 18 ÉVE BOLTJUK VOLT ABBA DOLGOZTAM DE MIVEL NINCS ÉRETSÉGIM NEM RUGHATOK LABDÁBA.SOK SIKERT
2007. dec. 30. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Munkaközvetítőn keresztül? Elég jó fejvadász cégek vannak, érdemes lenne egy-kettőt megkeresni. Lehet hírdetni interneten, újságokban és meghallgatást szervezni, igaz ez kicsit időigényes.
2007. dec. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
IWIW !!! Nekünk jobban bejött, mint a Pro----.hu Főleg, hogy ha jelentkezik valaki, akkor le is tudod ellenőrizni, hogy hátha valamilyen ismerettségi úton keresztül el lehet hozzá jutni.
2008. dec. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!