Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi a legjobb vállalkozás...

Mi a legjobb vállalkozás ötletetek?

Figyelt kérdés

2022. febr. 7. 02:03
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Az amit ide nem írnék le, mert nem akarok konkurenciát ha lesz kezdőtőkém megvalósítani.
2022. febr. 7. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a normális válaszokat, szerintem nem én vagyok debil:)

Azt nem értem hogy miért írtok bármit is, ha tudjátok jól hogy értelmetlen.

Én még gyerek vagyok, és senkinek nem szeretném lenyúlni az ötletét, nem is tudnám csak kiváncsi voltam, de úgy látszik hogy az oldal alkalmatlan normális beszélgetésekre, és rögtön a kérdezőt kell szídni. Annyira sajnálom hogy nem lehet normálisan írni, már rögtön debil a kérdező meg stb. Szerintem nem ártana ha kicsit mindenki magába nézne, mert elég nagy baj van a mentalitással, sajnos.

2022. febr. 7. 10:41
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Mindegy hogy gyerek vagy vagy felnott, ha nem tudsz 2 kerdest a googlebe beirni akkor debil vagy. Itt gyakorin ugyanez heti 5x kiirodik, oszinten kevesebb energia rakeresni mint kiirni uj kerdest. De hat mit varunk el? Sajnos nem vagy azon a szinten. Sok sikert a gyari melodhoz majd
2022. febr. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#6 Gratulálok ahoz, hogy lenézed az embereket akik gyárban dolgoznak👏

Én szorgosan tanulok, hogy minél jobb munkám legyen, de nyilván te ezt nem akarod felfogni.

Megkérdezhetem, hogy te mit dolgozol? Persze ha van benned annyi, hogy őszintén leírod és nem kitalálsz valamit, akkor érdekelne.

2022. febr. 7. 11:37
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Minoseg ellenor vagyok, es nem nezek le senkit. Csak azt mondtam hogy kb azon a szinten vagy. Hidd el Einstein, Bezos vagy Elon Musk nem lett volna gyari munkas sose :) Minden munkahoz tarsul egy atlag IQ szint, van aki tul hulye a gyari melohoz, van aki egyszeruen tul okos.... Jordan b peterson munkait erdemes megismerni...
2022. febr. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Az a legjobb ötlet, amihez ÉRTESZ!
2022. febr. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Te jó ég, minőség ellenőr vagy és a gyári munkásokat szídod?! Ne haragudj, de szerinted neked mennyi az IQ szinted? Én még nem csináltam IQ tesztet, de szerintem nekem nem olyan alacsony, mint egy "gyári munkásnak".
2022. febr. 7. 16:23
 8/9 anonim ***** válasza:

Azzal ne foglalkozz,ha valaki nem a kérdésedre válaszol, ez itt alap. Bizonyos szinten igazuk is lehet nekik, mert a google tényleg a barátunk, csak gondolom téged inkább személyes tapasztalatok érdekeltek volna.

Sok mindennel lehet foglalkozni vállalkozóként, egy ismerősöm pl takarítani kezdett lépcsőházakban. Minimalis befektetés kellett hozzá, de a szorgalom és kitartás meghozta gyümölcsét, ma már vannak speciális gépei, alkalmazottai. Nyitott szemmel kell járni, vagy ha úgy jobban tetszik szerencse kell, hogy (ennél az esetnél maradva) találj olyan háza(ka)t, ahol keresnek takarítót. Aztán már csak normálisan el kell végezni a munkát, és egyik munka, hozza a másikat. Még sok hasonló példát tudnék írni, de talán ez a legegyszerűbb, és takarítóra mindig szükség van. Még valami eszembe jut erről, egy átlagos gyári munkás talán még le is néz egy takarító vállalkozót, pedig a munkára fordított idő és az érte kapott pénz szempontjaból nyilván a gyári munkás az, aki rosszabbul jár.

2022. febr. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8 köszi a válaszodat, és amúgy igen személyes véleményekre lettem volna kiváncsi, de azt csak tőled kaptam.

Én értem ezt a szorgos munkát, de azzal lennék bajban, hogy mikor érdemes pl megvenni a gépeket? Gondolom nem rögtön ahogy lesz rá pénz...

De igen, most mindegy kinek mi a munkája, ha akar tenni valamit a továbblépésben biztosan tud majd valamit alkotni.

2022. febr. 8. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!