Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ausztriai ingázós gyári munka...

Ausztriai ingázós gyári munka mellé, itthon Magyaroroszágon létrehozhatok-e egynéni vállalkozást?

Figyelt kérdés
Egy online vállalkozások dolgozom lassan 1.5 éve, az indulás kapujában vagyok, de közben muszáj vállaljak más munkát is hogy eltarthassam a családomat és Ausztriában pont tudnék dolgozni egy húsfeldolgozó üzemben. Délutánonként mikor hazaérek, tudnám kezelni a 1.5 éve elkezdett vállalkozásomat(még nem indult el eddig) de most hogy belegondoltam, felvetődött a kérdés, ez jogilag nem probléma-e? Tehát hogy ingázóként dolgozok Ausztriában + itthon online vállalkozásom legyen, egyszerű egyéni vállalkozóival. Köszi előre is! :)

#egyéni vállalkozó #választás 2022 #külföldi munka esetén egyéni vállalkozói #ausztriai ingázó munka #ausztria munka internet #szeretem a hazám munka internet ausztria
2022. febr. 7. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nemgond, eu állampolgár vagy!
2022. febr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fantasztikus, köszönöm szépen a válaszod :)
2022. febr. 15. 09:40
 3/4 A kérdező kommentje:
Még annyit segítenél, hogy főállású Ausztriai munka esetén feleződik az egyéni vállalkozás díja? Tehát 50e ft helyett 25e ft? Előre is köszönöm
2022. febr. 26. 12:47
 4/4 anonim válasza:
Igen, heti 36 órás munkaviszony mellett havi 25 e a kata
2022. márc. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!