Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Üdv Szeretnék készíteni egy...

Oláh Márk(OML) kérdése:

Üdv Szeretnék készíteni egy Webshoppot Anime kategóriában szerzői jogokkal kapcsolatban volnának kérdéseim olyan egyénre volna szükségem aki teljes mértékben tisztában van ezen a téren mindennel Van itt olyan?

Figyelt kérdés
Anime, Szerzői jogok, Webshop

2022. febr. 18. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De mégis mit akarsz árulni? Figurákat? Azok licencelve vannak. Eredeti DVD-ket? Azok sem problémások ebből a szempontból.
2022. febr. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tegyük fel van egy Anime amiben szerepel egy Logo

és pl én azt megrajzoltatom egy művésszel és digitális úton módon

rá szeretném tenni egy bögrére táskára vagy egy telefon tokra és kereskedni vele

na most ez így ebben a formában nyílván nem fog működni

viszont pl ott a Shuttertuck ahol vehetek is képeket ilyesmi amit csinálni szeretnék talán így érthetőbb

2022. febr. 18. 16:12
 3/7 A kérdező kommentje:
Utána is néztem de egyszerűen nem találok normális leírást illetve információt mindenki máshogyan tudja ezért szeretnék egy olyan egyénnel beszélni erről aki tényleges tisztában vele mi ennek a menete mit hogyan lehet stb
2022. febr. 18. 16:13
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jogiforum.hu keress egy erre szakosodott ügyvédet!
2022. febr. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hű..kicsit elvesztem ezen az oldalon :D

MEg tudnád mondani melyik menüpontban találom amire szükségem van?

2022. febr. 23. 14:13
 6/7 anonim válasza:
100%

A Shutterstock oldalán fent van az információ, ha prémium licenszet vásárolsz az adott fényképhez, akkor elhasználható merch árusításához is:

[link]

2022. márc. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Oh értem

és az ingyenes képeknél ez nincs feltüntetve?

Pl itt ez a kép


[link]

2022. márc. 13. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!