Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan működik a külföldről...

Hogyan működik a külföldről behozott termékek értékesítése (amin nincs magyar leírás)?

Figyelt kérdés

Tudtommal a legtöbb termékkörben ez kötelező,ezért érdekelne hogy ezt hogyan lehet megoldani

illetve hogy megéri-e ebbe belevágni vagy túl nagy idő és pénzbeli befektetést igényel?



2022. márc. 15. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
csinálni(csináltatni) kell hozzá magyar leírást.
2022. márc. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kinyomtatod es raragasztod... Nagyon sok termék van amin latszik h utolag van raragasztva
2022. márc. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De gondolom ennek megvan a menete

Hogy miket kell kötelezően tartalmaznia és hasonlók

2022. márc. 16. 21:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egyszer hoztam be terméket Lengyelországból. Nem igazán tudtam utánajárni, bár időt se szántam rá annyit, ezért vettem egy olyan terméket Magyarban és az alapján elkészítettem a saját címkémet amit ráragasztottam. Importőr, származási ország stb.
2022. márc. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!