Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megéri ásványboltot nyitni?

Megéri ásványboltot nyitni?

Figyelt kérdés

az ásványok mellett az lenne, az ötlet, hogy tematikus könyvek és ruhák, csillagjegyek is lennének.

a baj csak az, hogy kb 3M kezdőtőkém lenne. és egy kevésbe top budapesti bev.központban egy nekem való üzlethelység 250K lenne havonta. egy nagyon kint eső üzlethelység, ami nagy lenne 200+ rezsi ott lehetne workshopokat is tartani.

vagy hagyjam a francba 3M vegyek ásványokat, és adószámos mgsz. ként toljam, ha kinövöm magam meg csinálok kft-t és lesz üzlethelység is



2022. márc. 28. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Van rá kereslet?
2022. márc. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

piacon mikor árulok elég nagy.

szabolcsi vagyok onnan az út mellől hozom az opálokat és megveszik itt és keresik, hogy van-e ezem meg azom.

2022. márc. 28. 08:45
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Adószámos magánszemélyként ilyen módon kereskedni elég bátor dolog.
2022. márc. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

En nem nyitnek erre kft-t hanem inkabb egyeni vallalkozokent csinalnam. Kata ugyebar kilove mivel meg is kell vedd a koveket amiket eladasz.


En uzlethelyseget se feltetlen nyitnek, ha most online arulod akkor arra fekudj ra jobban.


Az uzlethelyseg eleg lutri, nem lehet csak 1 honapra szerzodni es sokba is kerul. Fel kell merni hogy ugyanannyit ha sajat weboldalra vagy reklamra koltesz az tobbet hoze

2022. márc. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nyitnék mondjuk egy WC papír boltot és asztal alatt árulnám a talált kavicsokat, téglákat.
2022. márc. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!