Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megéri ingatlanközvetítőnek...

Megéri ingatlanközvetítőnek lenni?

Figyelt kérdés
Jelenleg nincs munkám. 42 éves,bp-i,vidám,jólszituált nő vagyok. Állást keresek,de csak ingatlanos hírdetéseket találok. Eddig a kereskedelemben dolgoztam,sok közöm nem volt az ingatlanpiachoz. Megéri megpróbálni?
2010. szept. 15. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:

ha jól tudsz dumálni és eladni rásózni az emberre az ingatlanokat, talpraesett vagy stb, akkor esetleg.


de csak ha nem olyan, hogy vállalkozóit kell kiváltanod hozzá. az gáz.

2010. szept. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak ha van tartalék pénzed és rengeted időd.

Ált. mire az első ingatlant eladod 3 hónap. Addig fizeted a benzit vagy bkv-t. Ahol én dolgoztam ingatlaniroda, ott kell a programért is fizetni, ahova beviszik az ingatlanokat. Plusz telefonszámla, ami elég sok, ha rendesen tartod az ügyfelekkel a kapcsolatot ill. új ügyfelek után kutatsz. Valahol a hirdetésért is kell fizetni.

És most akárki akármit mond válság van. valóban nem állt le a piac, vesznek ingatlant most is, de csak olcsókat. Amiket ugyebár maga a tulaj is el tud adni sec perc alatt.

Egy szónak is száz a vége. dolgoztak vagy 5-6 ingatlanosok az irodában és átlag 1-2 eladása volt mindenkinek egy évben! Volt akinek egy sem.

Ezek közül a fele már a kezdetektől csinálja az ingatlanozást.

2010. szept. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Most hívtam egy számot, Telefonos operátornak mehetnék. Holnap lesz állásintejú. Mire készüljek,pénz keresés illetően?
2010. szept. 15. 16:50
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Telefonos operátor ingatlan irodában?! Ilyet még nem hallottam, valószínű telefonálgatni kell, új ügyfeleket keresni, lehet jutalékos nem?! Hát fizut azt passzolom. Nem tudom, hogy keresnek az ilyenek.Ha 8-9 óra akkor min. 75-80 ezer, talán!! Csak talán. De sok sikert!
2010. szept. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!