Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megéri dropshippingelni még...

Megéri dropshippingelni még 2022ben is?

Figyelt kérdés
Egy 2-3 éve nagyon beindult ez a műfaj, és arra lennék kíváncsi, hogy még megéri-e ilyen későn is megülni ezt a lovat. Mert pl hallottam már hogy valaki azt mondta, hogy már annyira nem, mert túl sok a rossz dropshippinges, és ez az összes jóra is rossz hatással van. És ha megéri van valamilyen dolog amire különösen odakell figyelni, vagy elkerülni?

2022. máj. 4. 10:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Józan ésszel: most, hogy a posta még a vámolás kérdését is megoldotta kisebb dolgokra, mi lenne az előnye annak, hogy Sík Aladár vállaljon garanciát a többhetes szállítási idővel érkező bóvlira, ami nála drágább is, mint Aliexpressen, ahol igencsak visszakapod a pénzed, ha valami nem frankó?


Ha feltöltenél egy raktárkészletet olyan dolgokkal, amikből többet együtt rendelnek, és rövid határidővel, alacsony szállítási költséggel, elfogadható felárral itt lenne a kínai marhaságaimat tartalmazó 1db igényes csomag 2-3 munkanapon belül, akkor nem hagynánk élni. De most komolyan, dropshipping? Nem hinném, hogy nekem valaha is volt olyan pillanatom, amikor jó ötletnek láttam volna.

2022. máj. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Is? Soha sem érte meg. 10-ből 1 dropshipping webshop tud hosszútávon életbenmaradni. Ahogy #1 is mondja, a bóvlit magam is meg tudom rendelni olsóbban.
2022. máj. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!