Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Miért hiszik azt az emberek,...

Miért hiszik azt az emberek, hogy egy vállalkozó nagyon rosszul keres?

Figyelt kérdés

Több ilyen érdekes megjegyzést kaptam már eddig 2 embertől. Hogy pincérként többet kerestél, nem? Stb. Meg, hogy ő többet keres nálam a gyárban.


Ez engem eléggé meglepett, hogy így gondolják az emberek.


2022. máj. 14. 08:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Provokacio, hogy kifecsegd, mennyit keresel.
2022. máj. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
Már a megfogalmazás is rossz. Egy alkalmazott keresi a pénzt, egy vállalkozó nem keresi, hanem csinálja a pénzt..
2022. máj. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
A kerdesed 2 ember velemenye alapjan altalanosit. Nem, az emberek nem gondoljak igy.
2022. máj. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
De milyen vallalkozorol van szo? Vallalkozas egy milliardos franchise meg a szomszed cigany sarki langososa is.
2022. máj. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Az én vállalkozó ismerőseim valóban rosszul keresnek. Persze ettől még nincs értelme általánosítani.
2022. máj. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
#2 Egy vallalkozo is keresi a penzt, csak o nem munkaltatotol kapja, hanem megrendelotol.
2022. máj. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Én az ellenkezőjét tapasztalom. Amikor megtudja valaki, hogy cégem van, akkor azt hiszik, hogy kb a bőröm alatt is pénz van és nehezen értik meg, hogy ez nem egészen így működik
2022. máj. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
2-es: az MNB csinálja a pénzt.
2022. máj. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8%
látom nem értitek... keressétek akkor. Jó keresgélést.. sok sikert, ahhoz hogy találjatok is valamit.
2022. máj. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%

azért, mert rohadt sokak fejében nem ál össze, mi az a "vállalkozó", úgy hiszik, hogy ez is ugyanolyan szakma, mint mondjuk a történelemtanár és a vízszerelő, hogy valahol megtanulod, utána pedig minden hónapban pénzt kapsz azért, hogy csinálod. (elég megnézni a "mit kell tanulnom hogy válllalkozó legyek" "ha nagy leszek vállalkozó leszek" típusú kérdéseket.)

aki találkozott egy emberrel, akiről tudja hogy egyéni vállalkozó, és annak a találkozás pillanatában nem volt sok pénze, akkor számára az összes vállalkozó szegény lesz. fogalmuk sincs semmiről.

2022. máj. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!