Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vállalkozóként dolgozni...

Vállalkozóként dolgozni stresszesebb vagy nyugodtabb, mint beosztottként?

Figyelt kérdés
2022. máj. 19. 10:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

attol fugg mit csinalsz,


pld en szoftver tesztelo tanacsado vagyok, vallalkozokent, ugyanugy telik egy napom mint amikor alkalmazottkent dolgoztam


Evekkel ezelott foglalkoztam szappan-gyertya keszitessel melo mellett, az rohadt stresszes volt szamomra, nem tudtam h el tudom-e adni a termeket, nem tudtam hogy hol hirdessem, csomo minden volt amit nem lattam at, nem ertettem. Amikor bejott a rendeles akkor stresszeltem h idoben meglessz-e stb...

2022. máj. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Stresszesebb, de jo esetben megeri az elonyok miatt.
2022. máj. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Függ attól, hogy alkalmazottként milyen munkát végezték és milyen helyen, illetve, hogy milyen vállalkozást indítasz. De ettől elvonatkoztatva a stresszesebb része inkább az, hogy sok esetben nincs havi fix ami mindig megérkezik, hanem attól függ a bevételed, hogy mennyit tudtál megtermelni magadnak
2022. máj. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%

Attol fugg mivel foglalkozol.

Nekem a vallalkozas stresszesebb volt a bizonytalansag miatt. Vallalkozokent kevesebbet adoztam, de nem kaptam reszvenyt, cafeteriat, home office koltsegteritest, ceges eszkozoket (maganhasznalatra is), fizetett szabit, ingyen egeszsegbiztositast/treningeket/certificate-eket stb., igy osszessegeben sokkal rosszabbul jottem ki anyagilag, ezert valtottam.

Munka mennyisegeben/rugalmassagban/szabadidoben nem volt semmi kulonbseg.

2022. máj. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Vállalkozó, lesz munka-nem lesz munka, kifizetnek-nem fizetnek, lesz e baleset, nem lesz
2022. máj. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15%
Vállalkozóként elég stresszes. Programozok, mellette a kefét rágom, hogy hívnak -e valamelyik amerikai egyetemről, hogy home officeban a jakuzziból tartsak előadást a professzoroknak. Ha nem hívnak, akkor marad a programozás arra a hónapra, ami legfeljebb 15-20 ezer dollárt hoz. De legalább van időm mellette gyakorizni xd
2022. máj. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

6-os téged kiskorodban megvertek programozók, vagy miért frusztrálnak ilyen szinten?

Az összes kérdéshez beírsz valami hasonlót, aminek bármi köze van a programozáshoz :)

2022. máj. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Számomra már nyugisabb.. bár az eleje nem volt az. De nem is hajtok, elég az ami van.
2022. máj. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%

Ez nagyban függ a vállalkozásod jellegétől, és a személyiségedtől.

Van, akit nagyon durván frusztrál a bizonytalanság. Vállalkozóként ugyanis nem lesz egy fix fizetés, amit minden hónapban megkapsz, tök mindegy, hogy hogyan teljesít a cég. Viszont vállalkozóként nem kell a felettesek elvárásai miatt stresszelni, és sokkal szabadabban gazdálkodhatsz az időddel és a teljesítményeddel. (És nem, a legtöbb esetben nem igaz, hogy vállalkozónak lenni egy "24/7-es" munka.)

2022. máj. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
#9 stressz szempontbol en semmi kulonbseget nem vettem eszre a felettesek elvarasai es a megrendelok elvarasai kozott. Annyi, hogy alkalmazottkent nem nekem kell a megrendelo fszsagaival foglalkozni, helyre rakni.
2022. máj. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!